Wells Fargo سرمایه گذاری بیت کوین را با طلا مقایسه می کند.

Wells Fargo معتقد است بیت کوین یک دارایی  مشابه طلا ۱۷۰ سال پیش است اما اعتراف می کند BTC از سایر ابزارهای سرمایه گذاری بهتر عمل کرده است.

علی رغم طبقه بندی بیت کوین به عنوان بهترین دارایی در سال ۲۰۲۰ ، ولز فارگو در گزارش اخیر خود گفت که صنعت هنوز بیش از سرمایه گذاری سنتی توسط حدس و گمان غالب است.

Bitcoin با هجوم طلای سال ۱۸۵۰ شباهت هایی دارد.

دفتر مرکزی که مقر آن در سانفرانسیسکو است در آخرین گزارش خود عملکرد دارایی های مختلف مالی را در این “سال وحشی و دیوانه” تعبیر کرده است ،این دارایی دیجیتال (بیت کوین)  از سال گذشته ۱۶۰ درصد افزایش داشته است.

با این حال ، Wells Fargo به سرمایه گذاران به دلیل نوسانات بدنام قیمت بیت کوین هشدار داد این سازمان گفت که در حالی که این دارایی در طی سه سال گذشته عملکرد بهتری نسبت به طلا و شاخص S&P 500 داشته است اما دارندگان BTC باید یک مسیر ناپایدار عظیم را تحمل کنند.

البته لازم به ذکر است که بسیاری از این اظهارات از سال ۲۰۲۰ و به ویژه در چند ماه گذشته تغییر نظر داده است. شرکت های فناوری مانند MicroStrategy و Square و همچنین یک غول بیمه آمریکایی، میلیون ها دلار بیت کوین اختصاص دادند.

Wells Fargo اعتراف کرد که ارزهای رمزنگاری شده  در  ۱۲ سال گذشته از هیچ چیز به ۵۶۰ میلیارد دلار سرمایه رسیده اند. با این وجود ، این سقف تجمعی کل دارایی های دیجیتال هنوز هم تقریباً “یک چهارم اندازه شرکت فناوری S&P 500 است.

در نهایت ، این سازمان قول داد که سال آینده درباره صنعت ارز رمزنگاری شده بیشتر بحث کند زیرا آنها دیدگاه هایی ارائه می دهند که “هر سرمایه گذار باید بشنود”.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید