Regulator ایالات متحده می خواهد به اقدامات ناعادلانه در برابر مشاغل Crypto پایان دهد.

ممنوع کردن اقدامات تبعیض آمیز علیه مشاغل رمزنگاری شده

سال ۲۰۲۰ سال سختی برای رمزنگاری بود ، اما به نظر می رسد که در چند ماه گذشته تلاش شده است تا بدترین شرایط را برای هودلرها جبران کند. و اکنون ، دفتر نظارت بر ارز خبرهای خوشایند بیشتری را به فضای رمزنگاری آورده است.

یک پیشنهاد نظارتی اخیرا توسط OCC صادر شده است که  تلاش می کند تا مشاغل رمزنگاری شده در هنگام داشتن حساب بانکی از امکانات قانونی و از تسهیلات مشابهی برخوردار شوند.

دیگر هیچ تبعیضی وجود ندارد.

به طور خلاصه ، OCC می خواهد تبعیض خاموش در مورد مشاغل رمزنگاری را پایان یابد.

پیشنهاد “دسترسی عادلانه به خدمات مالی” به دنبال راهی بهتر برای ارزیابی ریسک برخی از مشاغل مانند fintechs ، صرافی ها ، پروتکل های پرداخت ، خدمات وام و نگهداری و غیره است.

به منظور اطمینان از اینکه بانک ها به مشتریان دسترسی عادلانه به خدمات مالی و مطابق با سیاست دیرینه OCC را دارند ، تصمیم بانک برای عدم خدمت به مشتری خاص باید براساس تصمیم مدیریت ریسک فردی در مورد آن مشتری باشد.

این راز نیست که تعداد قابل توجهی از شرکتهای رمزنگاری در ایالات متحده با مشکلاتی روبرو هستند که دلیل اصلی آن بوروکراسی بالا و اختیارات تقریباً مطلق بانکها در مورد تصمیم گیری در مورد ارائه یا عدم ارائه خدمات خود به مشتری است.

اما به نظر می رسد همه چیز در حال تغییر است و شرکت های رمزنگاری راه ساده تری برای داشتن خدمات بانکی دارند.

مدیر جدید می تواند در شکل دادن به اکوسیستم آینده نقش اصلی داشته باشد.

این دفتر توضیح می دهد که می خواهد  عملیات Choke-Point که در آن ادعاهای دولتی که بانک ها را برای قطع دسترسی به خدمات مالی به بخش های مختلف اقتصاد تحت فشار قرار می دادند ،پایان دهد.

اگرچه این عملیات به پایان رسید اما هنوز هم در بخش مالی ، به ویژه در اقدامات “پیشگیرانه” بانک های خصوصی ، هنوز هم ردپایی وجود دارد.

به نظر می رسد تصمیم دونالد ترامپ در انتصاب برایان بروکس ، مدیر ارشد حقوقی سابق Coinbase ، در حال نتیجه دادن است. اطلاعیه های بیشتری از این دست می تواند تأثیر قابل توجهی در کسانی که روزانه با ارزهای رمزپایه کار می کنند داشته باشد.

تحت فرمان بروک ، دفتر نظارت بر ارز نقش فعال تری در رقابت برای تنظیم مقررات برای دستیابی به بهترین چارچوب قانونی برای اقتصاد رمزنگاری ایفا کرده است.

مارکو سانتوری گفت:

۱۴ / این قانون پیشنهادی مانند یک لایحه اساسی برای حقوق بانکی خوانده می شود.
با توجه به انحصار گسترده ای که امروز به بانک ها اعطا می شود ، باید از خود بپرسیم که چرا این لایحه حقوق از قبل موجود نیست.

این رویکرد مورد پسند برخی از قانون گذاران دموکرات نیست ، اما با این وجود ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، قصد خود را برای معرفی بروکس برای یک پست ۵ ساله به عنوان رئیس دفتر اعلام کرد. این می تواند همرا اصلی کل اکوسیستم رمزنگاری در کوتاه مدت و میان مدت باشد. و این معنی زیادی دارد به ویژه اکنون که بازارها سرسام آور هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید