OKEx بازداشت بنیانگذارش را انکار می کند ، اما برداشت ها همچنان بسته است.

پس از بسته شدن برداشت دارایی های دیجیتال در اواسط ماه اکتبر ، مبادلات رمزارز OKEx هنوز هم در مورد در حال تحقیقات است  و هیچ چیز مشخص نشده است.

OKEx ادعا می کند بازداشت شایعه ای ساده است و مشتری ها حتی پس از سه هفته بدون شنیدن هیچ جزئیاتی همچنان بدون دسترسی خروج در صرافی باقی مانده اند.

OKEx امروز در یک به روزرسانی عمومی گفت: “ادعاها مبنی بر اینکه شخص مربوط به OKEx تحت بازداشت کیفری است رد شده است – ما  تایید کنیم که این شایعات است.”
Cointelegraph برای جزئیات بیشتر با OKEx تماس گرفت ، اما از زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد. در صورت پاسخ دادن ، این مقاله به روز خواهد شد.

اندکی پس از خبر تعطیلی برداشت در ماه اکتبر ، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه پلیس چند روز قبل از تعلیق ها از بنیانگذار OKEx به عنوان بخشی از تحقیقات، سوال هایی کرده است.

آخرین به روزرسانی OKEx نتوانست جزئیات خاصی در مورد وضعیت آنها ارائه دهد ، اما تأکید مجدد مردم بر رعایت قانون را تأیید کرد و دارایی های مشتریان را در حال حاضر امن دانست. در بیانیه آمده است:
“از زمان تعلیق برداشت ها در ۱۶ اکتبر ، هیچ نوع دارایی از OKEx به خارج از کشور منتقل نشده است.”

در عین حال ، ما می توانیم به کاربران خود اطمینان دهیم که پس از از سرگیری برداشت  های OKEx، صد درصد  وجوه آنها قابل برداشت است. در حال حاضر ، فعالیت های تجاری ما طبق معمول ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید