Litecoin آزمایش MimbleWimble را دوباره شروع می کند.

Litecoin آزمایش MimbleWimble را دوباره شروع می کند.
از آنجایی که یوروپول(پلیس اروپا) پروتکل های حفظ حریم خصوصی را هدف قرار داده است،Litecoin آزمایش MimbleWimble را دوباره شروع می کند.
با انتشار اخباری که یوروپل حریم خصوصی و فناوری های اختلاط کوین ها را تهدیدهای عمده دیجیتالی می داند، ویژگی آزمایشی حریم خصوصی Litecoin برمی گردد.
این پروتکلی است که به منظور افزایش حریم خصوصی و ردیابی معاملات، طراحی شده است. MimbleWimble یک اجرای اصلاح شده از تکنولوژی Bitcoin  است که در آن blockها به عنوان یک معامله بزرگ ظاهر می شوند و از شناسایی ورودی ها و خروجی های فردی مربوط به معاملات جلوگیری می کند.

دیوید بورکت ، توسعه دهنده اصلی پروتکل MimbleWimble برای Litecoin ، در حال حاضر تمرکز خود را برای آزمایش عملکرد Litecoin برای کاربران غیر فنی گذاشته است. بورکت در حال هدف گذاری بر روی فعال سازی کامل پروتکل در سال آینده است.

آزمایش MimbleWimble LTC قبلاً در تاریخ ۳۰ سپتامبر راه اندازی شده بود ، اما به دلیل مشارکت کم جامعه به تعویق افتاد. پیشرفت Litecoin’s MimbleWimble در حالی اتفاق می افتد که تعدیل کنندگان به طور فزاینده ای به دنبال سرکوب فناوری دارایی رمزنگاری برای افزایش حریم خصوصی هستند.

یوروپل ادعا می کند که گردانندگان بازارهای darknet به طور افزایشی در حال ادغام کیف پول های مشترک در سیستم عامل های خود هستند. یوروپول همچنین یادآور می شود که با اینکه بیت کوین هنوز ارز غالب در بازارهای darknet است، Monero به عنوان محبوب ترین سکه با حفظ حریم خصوصی  است و پس از آن Zcash و Dash در جایگاه های بعدی قرار دارند. این گزارش Litecoin و Ethereum  را به عنوان محبوب ترین altcoin در بازارهای darknet معرفی کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید