لوفلر پس از ۱۵ سال فعالیت در صرافی Intercontinental ، مدیرعامل صرافی های بزرگ و نظارتی مانند بورس اوراق بهادار نیویورک ، هنگامی که مدیرعامل Bakkt شد ، وارد صنعت ارزهای دیجیتال شد. او   ، که  نتایج خیره کننده ای در باکت نشان داد که کارآمد بود و بنابراین برای بازار ارزهای دیجیتالی بسیار مهم بود. در پایان سال ۲۰۱۹ ، او اولین زن جمهوری خواه بود که نماینده ایالت جورجیا در کنگره ایالات متحده بود ، جایی که انتظار می رود او از از ارزهای رمزنگاری حمایت کند.


رزومه کلی لوفلر در سال ۲۰۱۹:


در اوایل سال ،جف اسپرچر مدیر عامل ICE ، اعلام کرد که پلت فرم جدید دارایی دیجیتال این شرکت در اواخر سال ۲۰۱۹ راه اندازی می شود. از زمان اعلام او ، Bakkt توجه صنعت ارز دیجیتال را به خود جلب کرده است ، زیرا این یک تلاش جدی توسط بزرگترین صرافی جهان برای سرمایه گذاران نهادی است که آنها را به کلاس دارایی های رمزنگاری در حال رشد تبدیل میکند.در ماه سپتامبر ، این شرکت پلت فرم معاملات فیوچرز بیتکوین مورد انتظار خود را راه اندازی کرد.

با توجه به  هیاهوی  اولیه و بازخوردهای آن باز هم حجم نسبتاً کمی  ناخوشایند بودند ، Bakkt آپشن های دیگر را در ماه های بعدی اضافه کرد که از جمله آنها میتوان به: ترید کردن بیتکوین با تنظیمات مختلف ، معاملات و واریز و برداشت به صورت نقدی و همکاری با استارباکس اشاره کرد. در ماه دسامبر ، در کنار انتشار دو محصول جدید از طرف Bakkt ، مدیر عامل کلی لوفلر توسط برایان کمپ ، فرماندار جورجیا ، به جایگاهی ای در سنای ایالات متحده منصوب شد.


آنچه از لوفلر در سال ۲۰۲۰ انتظار میرود:


در حالی که لوفلر دیگر در راس Bakkt نیست  اما این شرکت به همکاری با استارباکس پرداخته و سعی در ارتقا و پیشرفت خود دارد.گرچه Loeffler اکنون به کار سیاسی خود متعهد است ، اما باید مطمئن بود که سناتور تازه منصوب شده برای سیاست های مفید  جامعه ارزهای دیجیتال می جنگد. 
هم اکنون او به یکی از طرفداران بیتکوین تبدیل شده که ازسیاست مداران عالی رتبه ایالات متحده است و باید دید در سالهای آتی چه کارهایی برای علاقه خود که ارزهای دیجیتالی هستند انجام میدهد.

کِلی لوفلر(Kelly Loeffler)

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید