HSBC مبادلات رمزنگاری را مسدود کرد.

HSBC مبادلات رمزنگاری را مسدود کرد.

معامله گران و سرمایه گذاران رمزنگاری در انگلیس دیگر نمی توانند وجوه خود را از مبادلات دیجیتال به بانک HSBC منتقل کنند.

همزمان با اصلاح بیت کوین از بالاترین سطح خود ، HSBC به جدیدترین غول بانکی تبدیل شده است که با جلوگیری از انتقال سود حاصل از صرافی های رمزنگاری به حساب های بانکی ، آنچه مشتریان می توانند در آن سرمایه گذاری کنند را محدود می کند.

بر اساس گزارش اخیر HSBC معاملات رمزنگاری را متوقف کرده است زیرا رویکرد سخت گیرانه ای به بیت کوین و ارزهای دیگر دیجیتال دارد.
همچنین تعدادی از بانک های انگلیس اقداماتی را انجام داده اند تا از خرید کالاهای رمزنگاری شده با استفاده از کارت های اعتباری یا اعتباری مشتریان خود جلوگیری کنند.

انگلستان به عنوان یکی از کشورهای ضد رمزنگاری در کنار آمریکا شناخته می شود ، زیرا موسسات مالی و تنظیم کننده های آن به طور فزاینده ای برای خفه کردن این صنعت تلاش کرده اند.

میزبان CNBC و بنیانگذار Onchain Capital ، ران نئونر ، اظهار داشته است:

 در صورت مواجه شدن با محدودیت های سختگیرانه مشتریان در نهایت بانک خود را انتخاب می کنند.

جیسون یانوویتس از Block Works Group افزود:

 به معنای واقعی کلمه مشتریان این بانک ها از دسترسی به بزرگترین دارایی دهه گذشته منع شده اند.

بانک ها به طور سنتی به شدت علیه ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز رفتار می کنند زیرا این مفهوم تهدیدی مستقیم برای سود آنها است. بانک ها از پول دیگران درآمد کسب می کنند و عامل اصلی تولید Satoshi Nakamoto برای تولید بیت کوین بیش از یک دهه پیش بودند.

 HSBC در درگیری های پولشویی خود در جهانی به خوبی اثبات شده است.

در سپتامبر سال ۲۰۲۰ ، HSBC پس از افشای اسناد جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) ، که شامل حدود ۲ تریلیون دلار معامله بود ، نشان داده شد که چگونه این بانک به مجرمان اجازه داده است پول های کثیف را در سراسر جهان جابجا کنند.

HSBC برای پولشویی جریمه شد

این اسناد نشان داد که HSBC حتی پس از اطلاع از کلاهبرداری چینی Ponzi به کلاهبرداران اجازه داده میلیون ها دلار در سراسر جهان منتقل کنند و اکنون نگران است که مشتریان خود بیت کوین معامله کنند.

سایر بانک های بزرگ از جمله JP Morgan Chase ، Barclays Bank ، Deutsche Bank و Standard Chartered نیز بر اساس اسناد فاش شده در معاملات گنگ نقش داشتند.

مسدود کردن معاملات مربوط به تجارت رمزنگاری ، آخرین مورد ریاکاری بانکی است که مشتریان باید آن را تحمل کنند اما خوشبختانه گزینه های زیادی در دسترس است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید