ETH در مقایسه با BTC پایین ترین سطح ۴ ماهه خود را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Ethereum

تجزیه و تحلیل قیمت Ethereum

ETH در مقایسه با BTC پایین ترین سطح ۴ ماهه خود را نشان می دهد هفته گذشته اتریوم در سطح ۴۷۴ دلار معامله شد که در مجموع ۵ درصد رشد داشته است.

این ارز دیجیتال با یک افزایش قیمت ۳ ماهه در حال معامله است اما در برابر بیت کوین ، Ethereum به پایین ترین سطح ۶ ماهه رسیده است.

Ethereum کانال افزایش قیمت بالاتر را نپذیرفت.

سطح پشتیبانی کلیدی: ۴۶۵ دلار ، ۴۴۷ دلار ، ۴۳۹ دلار.
سطح مقاومت کلیدی: ۴۹۰ دلار ، ۵۰۰ دلار ، ۵۱۱ دلار

روز دوشنبه ، Ethereum در سطح ۴۴۷ دلار حمایت پیدا کرد ، که به این ارز اجازه بازگشت داد. امروز ، Ethereum با بالا رفتن از این کانال قیمت ، به ۳۹۵ دلار رسید. با این حال ، با فعالیت دوباره خرس ها از آن زمان ETH را به سمت پایین تر سوق داده  و با ۴۷۳ دلار معامله می شود.

پیش بینی کوتاه مدت ETH-USD

با نگاه به آینده ، اگر فروشندگان  ETH  را باز پایین تر بکشانند ، اولین سطح پشتیبانی ۴۶۵ دلار است.  و خط حمایت ۴۴۷ دلار و ۴۳۹ دلار (بالاترین میزان آگوست ۲۰۱۸)  و ۴۳۰ دلار است.

در طرف دیگر ، اگر خریداران بتوانند دوباره تجدید قوا کرده و از مرز بالای این کانال قیمت عبور کنند، اولین سطح مقاومت ۴۹۰ دلار است. بالاتر از این ، مقاومت ۵۰۰ دلار ، ۵۱۱ دلار و ۵۲۸ دلار پیش بینی می شود.

بار دیگر ، یک واگرایی نزولی بین RSI و  قیمت مشاهده می شود. RSI در حال پایین آمدن است در حالی که قیمت در حال افزایش است. این می تواند نشان دهنده افت شدید باشد.

ETH / BTC

سطح پشتیبانی کلیدی:BTC0.0262 , 0.0253 BTC, 0.025 BTC.
سطح مقاومت کلیدی:BTC 0.0267 ، ۰.۰۲۷ BTC ، ۰.۰۲۷۸ BTC.

در برابر بیت کوین ، Ethereum همچنان که در زیر سطح حمایت ۰.۰۲۶۷ BTC قرار دارد ، به مبارزه ادامه می دهد تا به ۰.۰۲۶۲ BTC برسد که ETH را در پایین ترین سطح ۴ ماهه در برابر BTC قرار می دهد.

اگر BTC همچنان به قیمت ATH خود ادامه دهد ، انتظار می رود که نزول ETH در برابر BTC ادامه یابد. ETH فقط پس از استقرار ETH 2.0 احتمالاً در برابر BTC برگشت خواهد داشت.

RSI تصادفی نشان می دهند که خرس ها مسئول حرکت بازار هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید