Coinbase Pro معاملات مارجین را از دسامبر غیرفعال می کند.

صرافی رمزنگاری مستقر در ایالات متحده Coinbase Pro برای رعایت راهنمایی های CFTC ، معاملات مارجین را از ماه دسامبر به طور کامل متوقف می کند.

پیش از این مدیر حقوقی Coinbase ، پل گروال ، پستی منتشر کرد که در آن به مشتریان اطلاع داده بود که بورس مردمی معاملات مارجین را توقیف می کند.
مشتریان از ساعت ۱۴ نمی توانند سفارشات معاملات مارجین را ثبت کنند و در همان زمان ، سیستم عامل همه سفارشات محدود را لغو می کند.

صرافی مستقر در سانفرانسیسکو در پایان ماه نوامبر با تمام شدن معاملات مارجین موجود، ویژگی معاملات مارجین را کاملاً غیرفعال می کند.

بر اساس این بیانیه ، هدف این تصمیم مطابقت با راهنمایی های ارائه شده توسط کمیسیون تجارت آینده کالاهای ایالات متحده (CFTC) در اوایل سال جاری است.

تنظیم کننده امور کالاها

در مارس ۲۰۲۰ ، تنظیم کننده امور کالاهای فدرال سندی ۳۵ صفحه ای با نظرات خود در مورد نحوه بررسی “تحویل واقعی” دارایی های ارز رمزنگاری شده منتشر کرد. این راهنما قوانینی را درمورد زمانی که مشتری به طور قانونی دارایی دیجیتال را کنترل کرده است ، از جمله خرید از طریق یک محصول مارجین یا اهرمی ، فراهم می کند. در این سند آمده است:

 (۱)

تضمین مشتری: در اختیار داشتن و کنترل کل مقدار کالا ، خواه کالا در معاملات مارجین خریداری شده باشد ، یا با استفاده از اهرم نیرو ، یا هرگونه ترتیب مالی دیگر ، و توانایی استفاده از کل مقدار کالای آزادانه در تجارت (به دور از هر مکان خاص برای اجرای) حداکثر ۲۸ روز از تاریخ معامله و در همه اوقات پس از آن وجود داشته باشد.

(۲)

پیشنهاد دهنده و فروشنده طرف مقابل (شامل هر یک از شرکتهای وابسته مربوط به آنها یا سایر اشخاصی که به طور مشابه با پیشنهاد دهنده یا فروشنده طرف مقابل خود همکاری می کنند) هیچ علاقه ای یا حق قانونی یا کنترلی بر روی کالای خریداری شده در پایان ۲۸ روز از تاریخ معامله نخواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید