Coinbase اعلام کرده بود که قصد دارد معاملات ریپل را در ۱۹ ژانویه متوقف کند اما اضافه کرد “ممکن است در صورت لزوم،این اتفاق زودتر بیافتد.”

 

صرافی ارز دیجیتال Coinbase در پاسخ به اقدامات قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه Ripple ، معاملات XRP را متوقف کرد.

طبق یک پست وبلاگی که امروز توسط مدیر حقوقی Coinbase ، پل گروال ، منتشر شد اعلام کرد.که معاملات XRP را از ۱۹ ژانویه ساعت ۱۰:۰۰ صبح PTS به طور کامل متوقف می کند. Coinbase تصریح کرد که “برای حفظ معیارهای سلامت بازار ” ممکن است در صورت لزوم معاملات زودتر متوقف شود “. علاوه بر این ، گزارش شده است که این سیستم تعلیق تاثیری در پیش بینی آینده Spark و شبکه Flare با پشتیبانی Ripple نخواهد داشت.

گروال گفت: “تعلیق معامله تاثیری در دسترسی مشتریان به کیف پولهای XRP که برای سپرده گذاری و پس از توقف معاملات در دسترس هستند ، تأثیری نخواهد داشت.” ما همچنان به پشتیبانی از XRP در Coinbase Custody و Coinbase Wallet ادامه خواهیم داد. ”

در حال حاضر بزرگترین صرافی های مستقر در ایالات متحده تاکنون در مورد XRP موضع گرفته اند. ”

اوایل امروز ، صرافی OKCoin اعلام کرد که معاملات XRP و سپرده های خود را از ۴ ژانویه متوقف می کند. Bitstamp اعلام کرد که تجارت XRP را برای ساکنان ایالات متحده متوقف می کند ، در حالی که صرافی های کوچکتر از جمله OSL ، Beaxy و CrossTower اعلام کردند اقدامات مشابهی را در برابر ریپل انجام خواهند داد.

برخی از کاربران صرافی پیش بینی می کنند که اکنون که یک صرافی مهم مانند Coinbase در مورد این توکن موضع گرفته اند ، پیشبینی میشود صرافی های  دیگر همچون دومینو برای حذف معاملات XRP اقداماتی انجام دهند.

کاربر توییتر PratikKala گفت: “شما به زودی Kraken ، Bittrex ، Genesis ، Grayscale و سایر اعضای شورای رتبه بندی Crypto را نیز در این لیست خواهید دید.و اعلام کرد نقدینگی ریپل صفر خواهد شد و صرافی های باقیمانده در آسیا نیز باید از آن خارج شوند.”

Grayscale Investments ممکن است از XRP فاصله گرفته باشد. به گفته کاربر توییتر “ShardiB2” ، گزارش شده است که این شرکت با اعلام اینکه دیگر اشتراک های جدید را قبول نمی کند یا اشتراک های معلق را پردازش نمی کند ، اشتراک های XRP Trust خود را پایان می دهد. وب سایت Grayscale اعلام کرده است که “مکان شخصی Grayscale XRP Trust در حال حاضر بسته است”.

به دنبال اعلامیه Coinbase ، قیمت XRP بلافاصله بیش از ۱۰ درصد کاهش یافت و از ۰.۲۸ دلار به ۰.۲۵ دلار در زمان انتشار این مقاله کاهش یافت. این آخرین مورد از حرکات نزولی ریپل است که از زمان اعلام SEC تاکنون ۴۴٪ کاهش یافته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید