ATH جدید Bitcoin بالاتر از ۴۱K دلار !!!

 ATH جدید Bitcoin بالاتر از 41K دلار !!!
در کمتر از ۲۴ ساعت ، بیت کوین به ۴۰K دلار رسیده بود ، تقریباً به ۳۶۰۰۰ دلار کاهش یافت و در یکی از بی ثبات ترین روزهای بازار به بالای ۴۱۰۰۰ دلار افزایش یافت.

اگر بگوییم که ۲۴ ساعت گذشته هیجان انگیز بوده است ، اظهارنظر گسترده ای خواهد بود. بیت کوین و همچنین بیشتر بازار ارزهای رمزنگاری شده ، پس از ATH جدید بالاتر از ۴۰،۰۰۰ دلار ، با سقوط ۴۰۰۰ دلاری و بازگشت دوباره به بالاترین قیمت در حدود ۴۱،۰۰۰ دلار ، یکی از پر سروصداترین روزها را تجربه کردند.

قیمت بیت کوین دوباره افزایش یافت

به نظر نمی رسد که قصد کاهش سرعت داشته باشد. با ادامه افزایش قیمت بالاترین قیمت ۴۱،۰۹۵ دلار در Bitstamp به ثبت رسیده است که خیلی تعجب آور نیست زیرا این اتفاق هر روز اتفاق می افتد.

همانطور که در نمودار فوق دیده می شود ، ساعات گذشته چیزی غیر از بی ثباتی نبوده است. شب گذشته ، BTC برای اولین بار  ۴۰K دلار  را شکست و به بالاترین قیمت در  ۴۰۴۰۲ دلار رسید.

در همان کندل ساعتی ، قیمت به کمترین قیمت ۳۶۳۳۸ دلار رسید . این در کمتر از یک ساعت ضرر کلی ۴۰۰۰ دلار را نشان می دهد.
این دیوانگی در اینجا متوقف نمی شود پس از آن ، شاهد افت دیگری به ۳۶،۶۱۸ دلار بودیم و از آن زمان به بعد همه چیز صعودی بود.

اگر یک نکته را باید از این موضوع برداشت کرد این است که نوسانات در بازار بی سابقه استو باعث می شود معاملات به ویژه خطرناک شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید