یکی از بزرگترین استیک کنندگان پروژه اتریوم‌۲.۰ و Terra در حال استارت زدن پروژه استیک دیگری در Solana است.

بر اساس مقاله ای از Financial Times یا (FT) ، شرکت VC Andreessen Horowitz با تکیه بر مشارکت های رمزارزی قبلی خود ، اکنون در حال جمع آوری sol برای  صندوق دیگری است.

FT روز جمعه نوشت: “، سومین و جدیدترین صندوق آندرسن که در سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه متمرکز مشغول به کار است ، با توجه به نظر چهار نفر از متخصصان در مورد روند کار ، در حال جمع آوری ۸۰۰ تا ۱ میلیارد دلار از سرمایه گذاران است.”

Andreessen Horowitz که یک شرکت سرمایه گذاری VC است ، با نام a16z نیز فعالیت می کند. این نهاد در بخش رمزنگاری و بلاکچین فعال است و در تعدادی از پروژه ها سرمایه گذاری کرده است. FT گزارش داد ، این طرح قصد دارد سرمایه صندوق جدید را به سمت پروژه های صنعت رمزنگاری و دارایی های دیجیتال هدف گذاری کند.

سرمایه گذار VC همچنین یک سرمایه گذار سنگین در Coinbase بود ، که اخیراً در ۱۴ آوریل انتشار عمومی  شد که آندرسن هوروویتس حدود ۱۲۰ میلیون دلار از سهام Coinbase خود را تخلیه کرده است..

فضای رمزنگاری همانطور که در طول سال گذشته شاهد ورود سرمایه قابل ملاحظه ای بوده است که در ارزیابی ارزش کل بازار باعث افزایش ۲ تریلیون دلاری شده است ، که در آوریل ۲۰۲۱ به این رقم  رسیده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید