۹۹٪ از کل آدرس های Ethereum سوددهی دارند

99٪ از کل آدرس های Ethereum سوددهی دارند
اگرچه قیمت ETH هنوز برای رسیدن به ATH جدید کم است ، اما بیش از ۹۹٪ از کل آدرس های Ethereum سود دارند که این یک رکورد ۲ ساله است.

با جهش قیمت Ethereum نزدیک به ۱۳۰۰ دلار و نزدیک شدن به  قیمت ۱۴۵۰ دلار ، آدرس های ETH سود ده به بیش از ۹۹٪ رسیده است.

نرخ هش اتریوم نیز در چند ماه گذشته با افزایش تدریجی و بالاترین رقم در تمام تاریخ بیش از ۳۰۰،۰۰۰.۰۰۰۰ گیگاهرتز در ثانیه  بوده است.

 صعود اخیر آلتکوین ها دستاوردهای چشمگیر به همراه داشته است.

ETH پس از تبدیل شدن به یکی از بهترین دارایی ها در سال ۲۰۲۰ ، با حدود ۷۴۰ دلار وارد سال جدید شد. این نشان دهنده افزایش ۱۲۰ درصدی از اکتبر ۲۰۲۰ و افزایش ۴۷۰ درصدی در طول سال ۲۰۲۰ است.

با این وجود ، اتریوم در یک حرکت گاوی دو برابر شد و در هفته اول سال ۲۰۲۱ بیش از ۵۵۰ دلار اضافه کرد تا به بالاترین قیمت در ۳ سال گذشته یعنی تقریبا ۱۳۰۰ دلار برسد.

رتبه ی اتریوم و بیت کوین در بازار

CryptoPotato دیروز گزارش داد که ارزش بازار بیت کوین فراتر رفت و Elon Musk’s Tesla را برای کسب رتبه هفتم به چالش کشید.

Ethereum همچنین یک نقطه عطف چشمگیر را به ثبت رسانده است ، حتی اگر به اندازه بیت کوین نباشد. با رشد سرمایه بازار تا حدود ۱۴۰ میلیارد دلار ، دومین رمزنگاری بزرگ است و در حال حاضر رتبه ۷۲ را به خود اختصاص داده است.

داده های Asset Dash نشان می دهد که ETH در مسیر صعود از بازار بزرگ غول هایی مانند Jack Dorsey’s Square ، HSBC Holdings ، BlackRock ، Starbucks ، Royal Bank of Canada ، Moran Stanley ، Citigroup و غیره پیشی گرفت.

 یک رکورد برای نرخ هش

ماینرها که در شبکه Ethereum کار می کنند نیز اخیراً رشد کرده اند زیرا نرخ هش به یک رکورد جدید بیش از ۳۰۸،۰۰۰.۰۰۰۰ گیگاهرتز در ثانیه رسیده است. طبق داده های Etherscan ، این اولین بار است که نرخ هش ETH به بالای ۳۰۰،۰۰۰.۰۰۰۰ GH / s افزایش می یابد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید