ETH با نزدیک شدن به ETH 2.0 چندین رکورد را شکست.

ETH با نزدیک شدن به ETH 2.0 چندین رکورد را می شکند

جامعه Ethereum خود را در آستانه راه اندازی ETH 2.0  ، با تعداد کیف پول هایی که حداقل ۳۲ ETH در آن نگهداری می شود آماده می کند.

بنا به  گفته شرکت تجزیه و تحلیل Crypto Glassnode با شروع خبرهایی مبنی بر احتمال راه اندازی ETH 2.0 از اول دسامبر ، به اتریوم به چندین رکورد دست یافته است.

راه اندازی امروز قرارداد سپرده گذاری، توانایی واریز ۳۲ اتر مورد نیاز برای مشارکت در سهام را برای کاربران فراهم کرد.
اگر حداقل ۱۶،۳۸۴ سپرده ۳۲ اتریوم دریافت شود ، پیدایش زنجیره فانوس دریایی ETH 2.0 در تاریخ ۱ دسامبر انجام می شود. در کل ارزشی در حدود ۵۲۴،۲۸۸ ETH یا حدود ۲۰۰ میلیون دلار دارد.

ساعاتی پس از انتشار خبر ، تعداد آدرسهای Ethereum که حداقل ۳۲ اتریوم را در اختیار دارند ، با بالاترین حد ۱۲۶،۸۵۲ رسید. پیش از آخرین افزایش ، این رقم از ژوئن سال جاری میلادی حدود ۱۲۳ هزار دلار تغییر کرده بود و فقط در صدها آدرس نوسان داشت.

تعداد آدرسهایی که حداقل ۰.۱ ، ۱۰ یا ۱۰۰ اتر دارند نیز به ترتیب بالاترین رکورد ۳،۶۱۶،۲۴۶ آدرس ، ۲۹۳،۱۸۳ آدرس و ۵۲،۹۴۳ آدرس افزایش یافته است – این نشان دهنده افزایش تجمع از سوی دلالان و همچنین اعتبارسنج های احتمالی است.

تعداد اتر نگهداری شده در صرافی ها نیز به پایین ترین سطح یک ساله خود یعنی ۱۵.۸ میلیون رسیده است.

در اوایل این ماه ، ویلی وو ، آمارشناس رمزنگاری ، با اشاره به بیت کوین گفت که او معتقد است وقتی تعداد سکه های نگهداری شده در مبادلات کاهش می یابد  نشانه این است که خریداران جدید وارد بازار می شوند تا سکه ها را از بازار خارج کنند .

مانده ارز اتریوم  در ده ماه گذشته الگوی مشابه ماه های قبل از عملیات گاوی ۲۰۱۷ را نشان داده است. علائم دیگر را می توان به این دوره مرتبط دانست ، آخرین باری که قیمت بیت کوین به ۱۴۰۰۰ دلار رسید و Ethereum با ۴۰۰ دلار  در اواسط ژانویه ۲۰۱۸ بود.

نرخ هش Ethereum نیز هفته گذشته با ۲۷۰ ترا هش یا ۲۷۰ تریلیون هش در ثانیه به ATH رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید