بانک مرکزی باهاما می خواهد ارز دیجیتالی خود “sand dollar” را جهانی کند.

بانک مرکزی باهاما یا CBOB قصد دارد پروژه ارز دیجیتال بانک مرکزی خود را در سطح بین المللی قابل همکاری کند.
بابی چن، دستیار مدیر راه حل های الکترونیکی CBOB، ادعا کرد که ارز دیجیتال باهاما در نهایت باید با ارزهای جهانی دیگر قابل همکاری باشد.
چن گفت ، “در حال حاضر ، این در حال حاضر فقط در زمینه داخلی استفاده می شود ، اما در نهایت ما در حال کار بر روی یک راه حل هستیم که بتواند آن را با سایر ارزهای جهانی سازگار کند.
کلئوپاترا دیویس ، رئیس بانکداری در CBOB ، همچنین گفت که همکاری پذیری sand dollar با کیف پول های دیگر یک استراتژی اصلی در کنار ادغام تسویه حساب ناخالص در زمان واقعی است.
به گفته دیویس ، این امر امکان جابجایی Sand Dollar به حساب های بانکی کاربر را فراهم می کند ، که این امر باعث سهولت بیشتر در تبدیل فیات می شود. دیویس همچنین اشاره کرد که پردازش بدون کارت API یکی از مولفه های اصلی عرضه ملی خواهد بود که برای ۲۰ اکتبر برنامه ریزی شده است.
مدیر اجرایی توضیح داد که این فرآیند در زمان COVID-19 بسیار مهم شد زیرا به کاربران امکان دسترسی به Sand Dollar بدون هیچ گونه تعامل فیزیکی را می دهد.
آخرین اخبار در پی گزارش های قبلی در مورد برنامه های CBOB برای راه اندازی ارز در کل مجمع الجزایر در ماه اکتبر است. ابتکار دلار ماسه در سال ۲۰۱۹ آغاز شد ، دولت در دسامبر همان سال CBDC را در جزایر کوچک Exuma و Abaco آزمایش کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید