۱۲ سالگی بیت کوین همراه با AH جدید ۳۵ هزار دلاری و همزمان اتریوم از سطح ۸۰۰ دلار عبور کرد.

اتریوم تقریباً با 11.7٪ افزایش از سطح 800 دلار عبور کرد.
بیت کوین با یک ATH جدید تقریباً ۳۵۰۰۰ دلار بهترین هدیه تولد را به خود داده است. Ethereum از سود BTC تقلید کرده و از ۸۰۰ دلار فراتر رفت.

بیت کوین دوازدهمین سالگرد تولد خود را با شکستن یک نقطه عطف دیگر با قیمت ۳۴۰۰۰ دلار و یک بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی ۳۴۸۰۰ دلار جشن می گیرد. برخی آلتکوین ها روند BTC به سمت بالا را دنبال کرده اند ، از جمله ETH که از سطح ۸۰۰ دلار عبور کرد ، کل سقف بازار نیز به یک رکورد جدید رسیده است.

اگر پایان سال ۲۰۲۰ با چندین اوج متوالی چشمگیر به نظر می رسید ، سال جدید بیت کوین هر روز موانع را از بین برده است.

پس از غلبه بر BTC بر قیمت ۳۰ هزار دلاری مورد نظر ، دارایی ادامه یافت و با ۳۱۰۰۰ ، ۳۲،۰۰۰ و ۳۳،۰۰۰ دلار همین کار را انجام داد.

با این حال ، BTC پس از سطح ۳۳K دلار به سمت یک اصلاح شدید حرکت کرد و در نتیجه یک سقوط کوتاه به ۳۰،۰۰۰ دلار کاهش یافت. با این وجود ، گاوها این حرکت را رهگیری کرده و بیت کوین را به یک نقطه عطف قابل توجه دیگر  و به بالاترین قیمت همیشگی خود یعنی بیش از ۳۴۸۰۰ دلار رسیاندند.

اگرچه ارز رمزنگاری شده از آن زمان تاکنون کمی اصلاح کرده است ، اما همچنان بالای ۳۴۰۰۰ دلار معامله می شود

شایان ذکر است که خالق ناشناس بیت کوین ، Satoshi Nakamoto ، دقیقاً دوازده سال پیش – در ۳ ژانویه ۲۰۰۹ – شبکه BTC را راه اندازی کرد. ترسیم ATH جدید با قیمتی معادل ۳۵۰۰۰ دلار قبل از ورود به سالهای نوجوانی ، کاملاً هدیه تولد است.

رکورد جدید Market Cap

اگرچه به اندازه سود BTC چشمگیر نیست ، اما بیشتر آۀتکوین ها نیز در ۲۴ ساعت گذشته نمودارهای سبز نشان داده اند. اتریوم تقریباً با ۱۱.۷٪ افزایش از سطح ۸۰۰ دلار عبور کرد. این بالاترین قیمت ETH طی سه سال اخیر است.

(Polkadot (9٪ و( Litecoin (13.5٪نیز در مقیاس ۲۴ ساعته درصد دو رقمی کسب کرده اند و LTC بالاترین رقم سالانه بالای ۱۴۰ دلار را ثبت می کند.

(Binance Coin (8٪) ، Chainlink (12٪) ، Cardano (3.5٪) و( Bitcoin Cash (8.3٪ نیز از ده مورد برتر در فهرست سبز قرار دارند. در مقابل ، XRP حدود ۱.۶٪ ارزش خود را از دست داده و تلاش می کند تا بالاتر از ۰.۲۰ دلار باقی بماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید