۱ میلیارد دلار بیت کوین از کیف پول Silk Road برای اولین بار از سال ۲۰۱۵ جا به جا شده است.

۱ میلیارد دلار بیت کوین از کیف پول Silk Road برای اولین بار از سال ۲۰۱۵ جا به جا شده است.

Ciphertrace حدس می زند یک کاربر ناشناس معاملات را “برای به روز نگه داشتن شبکه بیت کوین” انجام داده است ، اما امکان هک شدن هم وجود دارد. یک کاربر رمزنگاری ناشناس به تازگی ۶۹،۳۷۰ بیت کوین را به Road Silk منتقل کرده است که اخیراً به یک هدف محبوب برای هک تبدیل شده است.

بر اساس گزارش ۳ نوامبر از شرکت CipherTrace ، این اتفاق  شامل دو معامله است که به ۶۹۳۷۰ بیت کوین (BTC) اضافه می کند.

این کاربر رمزارز ابتدا ۱ بیت کوین را ارسال کرده که احتمالاً به عنوان یک معامله آزمایشی قبل از اینکه سکه های اصلی را منتقل کند بوده است.

ازآخرین باری که کسی سرمایه های مرتبط با بازار نابود شده darknet را در آوریل ۲۰۱۵ جابجا کرده ، گزارش شده است که کیف پول BTC به کلیه Bitcoin Cash  و Bitcoin SV مرتبط با هارد فورک توکن ها نیز دسترسی خواهد داشت.

با این حال ، این شرکت احتمال هک شدن را رد نکرد  و گفت:

“این حرکات احتمالاً به این معنی است که صاحب کیف پول در حال انتقال  به آدرس های جدید برای جلوگیری از دسترسی هکرها به wallet.dat است یا اینکه هکرها پرونده را هک کرده اند.”

بودجه جاده ابریشم در کیف پول موجود بود که بیش از دو سال است در بین هکرها در گردش است.

در ماه سپتامبر ، یک کاربر توییتر که ادعا کرد پرونده wallet.dat را در اختیار دارد ، از جامعه رمزنگاری برای راه حل های دستیابی به بیش از ۶۹۰۰۰ سکه درخواست کرد، حتی یک رایانه کوانتومی را به عنوان تعیین کلیدهای خصوصی پیشنهاد کرد.

کلیدهای خصوصی جاده ابریشم یک بازار تاریک بود که به کاربران امکان خرید و فروش کالاهای غیرقانونی مانند اسلحه و اطلاعات کارت اعتباری سرقتی را می داد ، اما اکثر لیست ها مربوط به داروهای غیرقانونی بود.

راس اولبریخت ، بنیانگذار سایت ، در حال حاضر در حال گذراندن دو حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط به دلیل اثبات جرم اش از  در پولشویی ، هک کامپیوتر و توطئه برای فروش مواد مخدر است، وی هنوز از زندان تجزیه و تحلیل دوره ای در مورد بازار بیت کوین ارائه می دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید