۱۸۰۰ دستگاه ATM در ۴۵ ایالت در آمریکا،ارز دوج را پشتیبانی میکنند!!!

ارز دیجیتال معروف Dogecoin اکنون از طریق ۱۸۰۰ دستگاه خودپرداز در سراسر ایالات متحده قابل دسترسی است.

Coinflip ، پیشرو در ارائه دهنده خودپردازهای Bitcoin ، از پشتیبانی Dogecoin در ۱ مارس خبر داد ، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت ، Daniel Polotsky ، دلیل این حرکت را “محبوبیت اخیر DOGE و اخیرا پذیرش گسترده” عنوان کرد.

در تاریخ ۴ فوریه ، قیمت این ارز دیجیتال طی چند دقیقه پس از آنکه تسلا و بنیانگذار SpaceX ، ایلان ماسک ،عکس موشکی را توییت کرد و از کلمه دوج در کامنت استفاده کرد ، به شدت افزایش یافت.

دو روز بعد ، ثروتمندترین فرد جهان به توییت زدن در مورد دوج خود ادامه داد و یک نظرسنجی را منتشر کرد که پرسید آیا Dogecoin پول آینده زمین است.- ۷۱.۳٪ از ۲.۴ میلیون نفرشرکت کننده در این نظرسنجی پاسخ مثبت دادند.

مارک کوبان ، مالک NBA دالاس ماوریکس ، در ۸ فوریه به به فوربس گفت که نگاه به رفتار کوین ها در این صنعت “نگاه بدی نیست”.

کوبان گفت: “[DOGE] شانس بیشتری برای برنده شدن در  بلیط قرعه کشی به شما می دهد و این در  حالی است که اقتصاد و عرضه و تقاضا را می آموزید و مردم را به دنیای ارز دیجیتال معرفی می کنید.” “من واقعاً آن را به عنوان کمترین هزینه برای آموزش اقتصاد و در دسترس بودن آن دوست دارم.”

طی دو هفته اول ماه فوریه ، قیمت این ارز دیجیتال تقریباً ۲۰۰٪ رشد داشت و از ۰.۰۳ دلار به ۰.۰۹ دلار رسید. از آن زمان به آرامی نزدیک دچار ریزش شد و به ۰.۰۵ دلار رسید.

برخی از کاربران حدس زده اند که افزایش قیمت Dogecoin کاملاً ارگانیک نبوده و پامپ قیمت ۸۵٪ پس از فروپاشی GameStop از گروه Reddit / WallStreetBets رخ داده است.

دو روز بعد ، در تاریخ ۱ فوریه ، جیم سیمونز ، جبهه پیشگام Kiss ، به کاربران توییتر گفت که وی این ارز را همانند دیگر افراد خریداری خواهد کرد ، و در نتیجه یک افزایش قیمت ۴۰ درصدی در طی ۲۴ ساعت داشت.

Coinflip طی ۱۲ ماه گذشته رشد نجومی تقاضا را تجربه کرده است ، درآمد بیش از سه برابر سال گذشته را تجربه کرده است، زیرا این شرکت از ژانویه ۲۰۲۰ تعداد خودپردازهای خود را از ۴۴۱ به تقریبا ۱۸۰۰ افزایش داده است. دستگاه های خودپرداز Coinflip در ۴۵ کشور ایالات متحده نصب شده است.

دستگاه های خودپرداز این شرکت همچنین از BTC ، ETH ، BNB ، DASH ، LTC ، LINK ، USDC و XLM پشتیبانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید