یک تحقیق و مطالعه رمزگذاری از نتیجه شگفت انگیز پذیرش بلاکچین در مکزیک خبر میدهد.

یک تحقیق و مطالعه رمزگذاری از نتیجه شگفت انگیز پذیرش بلاکچین در مکزیک خبر میدهد.
یک تحقیق و مطالعه رمزگذاری از نتیجه شگفت انگیز پذیرش بلاکچین در مکزیک خبر میدهد.


این نتایج میتواند نشانه ی خوبی برای گسترش فناوری بلاکچین باشد.

در این گزارش ، “روند کدگذاری در مکزیک ۲۰۲۰/۲۰۲۱″ ، در مجموع از ۳۵۳ نماینده تجارت در مکزیک مورد بررسی قرار گرفت.
این مطالعه که توسط انستیتوی تحقیقات حریم خصوصی Ponemon منتشر شده است ، نشان می دهد که ۴۰٪ از شرکت های مکزیکی مورد بررسی به دنبال استفاده از بلاکچین و ارزهای رمزپایه هستند. در این بخش ، ۷۱٪ به طور خاص بر استفاده از ارزهای رمزپایه تمرکز کرده اند.
این اعداد همچنین نشان داد که ۵۱٪ از این شرکتها قصد اجرای بلاکچین برای مدیریت دارایی و اهداف معاملاتی را داشتند ، در حالی که ۳۷٪ علاقه مند به اجرای قراردادهای هوشمند بودند. این مطالعه نشان داد که بسیاری از این شرکت ها در نهایت می توانند از بلاکچین برای بهبود سیستم های امنیتی خود و اطمینان از فرآیندهای رمزنگاری مناسب استفاده کنند.
اگرچه مکزیک اغلب در مقیاس جهانی به عنوان یک مقیاس اصلی در زنجیره بلوک دیده نمی شود ،اما این کشور از نظرهای دیگر نقش فعال و مداوم داشته است. در ماه سپتامبر ، مکزیک اعلام کرد که  امکان رای گیری الکترونیکی مبتنی بر بلاکچین را برای برخی از شهروندان ساکن خارج از کشور فراهم کرده است. هدف از کار این است که این امر به موقع برای چرخه انتخابات ۲۰۲۱ امکان پذیر شود.
کوین تلگراف از اسپانیا همچنین در ماه اگوست گزارش داد که شرکت های مکزیکی بیش از ۱.۳ میلیارد دلار در بخش fintech جمع کرده اند. 
بخشی از این پول صرف توسعه فناوری بلاکچین در این کشور شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید