گوگل قیمت ارزهای دیجیتال را بر روی دامنه google.finance اضافه کرده است!!!

Google Finance قیمت ارزهای دیجیتال را به دامنه finance.google.com اضافه کرده است.

این بخش با عنوان “ارزهای رمزنگاری شده” اکنون در گروه “مقایسه بازارها” در کنار بازارهای متعارف سهام و ارز ظاهر می شود. در این بخش اطلاعات کلیدی قیمت گذاری برای ارزهای دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) ، لیتکوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH) ارائه می شود.

گوگل ، آلفابت ، همچنین دارای پلت فرم ویدیویی YouTube است – که به طور مداوم با ممنوع کردن محتوای آموزشی و خبری ، اغلب به ظاهر تصادفی ، از کاربران ارزهای دیجیتال آزرده خاطر است. Cointelegraph و CoinDesk ، دو نشریه بزرگ در فضای خبری ارز دیجیتال ، هر دو مورد تعلیق قرار گرفتند که متعاقباً پس از آنکه پلتفرم پخش ویدئو یوتیوب تأیید کرد که مغایر با شرایط خدمات YouTube نیستند ، لغو شدند.

بازار ارزهای دیجیتال طی سال گذشته توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است ، زیرا سرمایه گذاران و شرکت های بزرگ شروع به سرمایه گذاری در این بازار مالی کرده اند. مشارکت آنها کمک کرد تا سقف بازار ارزهای دیجیتال  با بیش از ۱ تریلیون دلار در ژانویه آغاز شود. .

پذیرش خرده فروشی و علاقه شرکت های نهادی هر دو در سه ماه اخیر به سرعت در حال رشد است. به گفته هستر پیرس ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، به شرکت های بزرگی مانند تسلا و مسترکارد که به طور فعال ارزهای دیجیتال  را میپذیرند ، ملزم به تنظیم وضوح بیشتری  کرده است.

با گرم شدن بازار و صعودی شدن بازار ارزهای دیجیتال احتمالاً خواستار رهنمودهای واضح تر در مورد دارایی های دیجیتالی افزایش می یابد. در این میان ، پیرس می گوید ، دولت جدید بایدن می تواند نگاهی تازه درجنبه نظارتی داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید