پی پال ارائه خدمات به ثبت کننده دامنه Epic را متوقف کرد!!!

پی پال ارائه خدمات به ثبت کننده دامنه Epic را متوقف کرد!!!
طبق مقاله‌ای در Mashable، گویا PayPal ارائه خدمات خود را به ثبت‌کننده دامنه Epik، به دلیل خطر پولشویی از طریق
«ارز جایگزین» آن Masterbucks، خاتمه داده است.


با این حال رابرت دیویس
(Robert Davis)، معاون ارشد استراتژی و ارتباطات Epik، در یک سری نامه‌های سرگشاده، بیان داشته که هدف از این حرکت، خاموش کردن کردن صداهای محافظه‌کار است. 
ارز Masterbucks به عنوان راه‌حل Epik برای «عدم وجود نقدینگی متعارف»، که گفته می‌شود «یکی از بزرگترین چالش‌های ساختاری بوده و امروزه صنعت ارائه‌ دهنده خدمات مربوط به دامنه را تحت تأثیر قرار داده»، ارائه شده است.
از Masterbucks می‌توان برای تراکنش‌های درون شبکه Epik استفاده کرد یا می‌شود این رمزارز را به دلار آمریکا تبدیل نمود. همچنین یک نسخه بایگانی شده وب سایت Masterbucks دامنه Epik، از مزایای مالیاتی این رمزارز نیز پشتیبانی کرده، اما در حال حاضر حذف شده است.
یک منبع ناشناس به نقل از Mashable ادعا کرد که Epik، الزامات قانونی برای راه‌اندازی چنین ارزی را نادیده گرفته و فرار مالیاتی را تشویق می‌کرد. بنابر گزارشی، PayPal بیش از یک ماه پیش، این مشکلات را به Epik گوشزد کرده و سعی کرده بود تا قبل از پایان دادن به فعالیت این شرکت، راه‌حلی بیابد.
بنابر گزارش کوین‌تلگراف، هفته گذشته PayPal قصد خود برای ورود به بازار رمزارزها را اعلام کرد و از سال ۲۰۲۱، امکان پرداخت از طریق بیت‌کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، لایت‌کوین (LTC) و بیت‌کوین کش (BCH) را برای کاربران فراهم خواهد کرد.
 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید