پیشبینی مدیر ارشد Guggenheim از قیمت بیتکوین!!!!

یک مدیر ارشد در شرکت خدمات مالی Guggenheim Partners  که قصد سرمایه گذاری در بیت کوین را دارد اظهار داشت که پیش بینی می شود بیتکوین به ۲۰،۰۰۰ دلار کاهش یابد.

طبق گفته، اسکات مینرد ، مدیر ارشد سرمایه گذاری گوگنهایم ، بیت کوین در سال ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود نخواهد رسید.

مینرد گفت: پس از رسیدن به سطح قیمت ۴۲۰۰۰ دلار در ۸ ژانویه ، بعید است که بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ بالاتر رود.

“من فکر می کنم فعلاً ، مااحتمالاً شاهد بازگشت کامل به سطح ۲۰،۰۰۰ خواهیم بود. ”

علیرغم پیش بینی کوتاه مدت بیت کوین توسط مینرد ، ظاهرا CIO هنوز موضعی را حفظ می کند که ارزش یک بیت کوین در روز به ۴۰۰۰۰۰ دلار هم میرسد. در اواخر سال ۲۰۲۰ ، هنگامی که بیت کوین در تلاش بود تا از ATH های جدید خود عبور کند ، CIO خواستار هدف بلند مدت ۴۰۰۰۰۰ دلار برای بیت کوین شد. وی متعاقباً در کوتاه مدت نزولی در بیتکوین در ۱۰ ژانویه ادعا کرد که “افزایش قیمت بیت کوین در کوتاه مدت ناپایدار است”.

برخی از انجمن های رمزنگاری سیگنال های مختلفی را از پیش بینی های مختلف Minerd دریافت کرده اند. یکی از کاربران توییتر دو حرکت مجزا را برای بیتکوین با اظهارات مینرد در مورد قیمت بیت کوین کنار هم قرار داده است.

Guggenheim Partners در اواخر سال ۲۰۲۰ به صنعت رمزنگاری منتقل شد ، پس از آنکه این شرکت برنامه ای را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرد تا “از طریق Grayscale’s Bitcoin Trust در معرض سرمایه گذاری بیت کوین قرار گیرد.

پیش بینی نزولی بیت کوین مینرد در حالی انجام می شود که یک اصلاح منفی بیت کوین، در ۲۰ ژانویه اتفاق افتاد و بیتکوین به زیر ۳۴۰۰۰ دلار سقوط می کند.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، فشار فروش بر بیت کوین در دو هفته اول ژانویه بیشتر از معاملات آسیا بود ، در حالی که بازار ایالات متحده نیز شروع به ضعف را در ۱۹ ژانویه احساس میکند.

در زمان انتشار این خبر ، بیت کوین ۳۲۹۹۷ دلار معامله می شود که بیش از ۵ درصد در هفت روز گذشته کاهش یافته است ، اما بر اساس شاخص قیمت بیت کوین Cointelegraph ، در طول ۳۰ روز گذشته حدود ۴۵ درصد رشد داشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید