پنج مگا صرافی ۱۰٪ از کل منابع بیت کوین را در اختیار دارند.

پنج مگا صرافی 10٪ از کل منابع بیت کوین را در اختیار دارند.
پنج مگا صرافی ۱۰٪ از کل منابع بیت کوین را در اختیار دارند.

 طبق داده های منتشر شده توسط Chain.info ، تقریباً ۱۰.۶٪ از بیت کوین در گردش در حال حاضر فقط در پنج صرافی متمرکز نگهداری می شود.
بیش از ۱.۹۶ میلیون BTC در حال حاضر بین صرافی های بزرگ Coinbase ، Huobi ، Binance ، OKEx و Kraken نگهداری می شود. به دلیل سرویس حفاظت خود ، Coinbase بیشترین میزان را در اختیار دارد ، با ۹۴۴،۹۰۴ بیت کوین در حال حاضر در حدود ۴/۳۹ میلیون آدرس کیف پول مختلف گسترش یافته است.
Huobi با ۳۲۳،۶۶۵ بیت کوین در حدود ۹۰۱،۶۰۰ کیف پول منحصر به فرد پس از بایننس با ۲۸۹،۹۶۱ بیت کوین در حدود ۲.۷ میلیون آدرس در رتبه دوم قرار دارد.
OKEx دارای ۲۷۶۱۸۴ بیت کوین در ۳۳۹،۰۰۰ کیف پول است ، در حالی که کراکن ۱۲۶،۵۱۰ بیت کوین را در بین ۶۷۲،۰۰۰ آدرس در اختیار دارد.
هفت صرافی بعدی Bitflyer ، BIttrex ، Bitfinex ، Poloniex ، Coincheck ، Gate.io و Bitstamp
210،۰۰۰ بیت کوین دیگر بین خود دارند.
داده ها نشان می دهد که بسیاری از کاربران علی رغم اخلاقیات اساسی تمرکز زدایی ارز رمزنگاری شده هنوز هم ترجیح می دهند با وجود خطرات امنیتی مرتبط با نگه داشتن بخش قابل توجهی از دارایی های خود را در صرافی های متمرکز نگهداری کنند .
درصد عرضه بیت کوین در پنج صرافی متمرکز ممکن است در واقع بیش از ۱۰٪ باشد ، به تازگی Chainalysis تخمین زده است که ۳.۷ میلیون بیت کوین که بیش از پنج سال جا به جا نشده است از بین می رود. اگر این درست باشد ، در حال حاضر تقریباً ۱۵٪ از منابع Bitcoin در پنج سیستم عامل متمرکز نگهداری می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید