پنج دلیل که Ethereum وارد بازار گاوی جدید شده است.

پنج دلیل که Ethereum وارد بازار گاوی جدید شده است

Ethereum نه تنها راه خود را به بالاترین قیمت ۳۰ ماهه رسانده است ، بلکه چندین معیار  نیز نشانگر این موضوع است که این ارز قطعاً در بازار گاوی جدیدی است.

Ethereum در حال عقب نشینی شدید از قله قبلی و ۳۰ ماهه خود یعنی ۶۲۰ دلار است. حتی با وجود کاهش حدود ۱۰۰ دلار تا قیمت امروزکه ۵۲۵ دلار بوده، ETH هنوز از ابتدای سال بیش از ۳۰۰ درصد رشد کرده است.

بیش از ۵ دلیل برای صعودی بودن Ethereum

Spencer Noon DTC Capital چند نمودار مهم را تهیه کرده است تا این تصور که  در یک حرکت گاوی برای Ethereum هستیم را پشتیبانی کند.

۸ نشانه ورود به بازار گاوی جدید

آدرسهای فعال در شبکه، اولین معیار سنجش هستند و اکنون فقط کمتر از ۵۰۰،۰۰۰ در روز دارد. این تقریباً دو برابر سال گذشته است.

از نظر کارمزد پرداخت شده ،Ethereum با استفاده از ۸۰ میلیارد gas روزانه ، هر چیز دیگری را در فضای رمزنگاری کوچک می شمارد. تحلیل گران میگویند که:
“یک نشانه واضح است که اتریوم مفیدترین شبکه در جهان است.”

اکنون بیش از ۱۶ میلیارد دلار کوین ثابت در Ethereum منتشر شده است ، این رقم از ابتدای امسال بسیار سهمگین شده است و این نشانه ای از تقاضای عمده دلار دیجیتال است.

اثر DeFi بسیار زیاد بوده است ، به رغم ظهور تعدادی از رقبا در سال جاری ، Ethereum همچنان پایه و اساس کل اکوسیستم است. استفاده از Ethereum سهموی شده است زیرا اکنون ۱۰ برابر بیشتر از یک سال گذشته کاربران DeFi وجود دارد.

ارزش کل قفل شده در فضای DeFi از ابتدای سال ۲۰۲۰ تقریباً ٪۲۰۰۰ افزایش یافته است و با پنج میلیارد دلار به علاوه پروتکل ها به ۱۴ میلیارد دلار رسیده است که نشانه بلوغ فضا است.

و موارد بیشتر …

مقدار بیت کوین توکن شده در Ethereum نیز با ۱۵۲،۰۰۰ BTC یا ۲.۷ میلیارد دلار با قیمت های امروز بسته شده در شبکه Ethereum در بالاترین سطح قرار دارد.

اثر DEX را نمی توان نادیده گرفت زیرا مبادلات غیرمتمرکز در Ethereum طی ۳۰ روز گذشته ۲۰ میلیارد دلار حجم داشته است. این رقم مجموع آنها را به ۸۶ میلیارد دلار در سال جاری رسانده است.

“نشانه هایی وجود دارد که DEX ها می توانند با برترین صرافی های متمرکز رقابت کنند.”

همانطور که توسط CryptoPotato گزارش شد ، جستجوهای Ethereum نیز از اوایل سال ۲۰۱۸ به عنوان رسانه های اصلی و توجه مردم در بالاترین سطح قرار دارند.

این آخرین بازپرداخت ممکن است به زیر ۵۰۰ دلار برسد ، اما شکی نیست که یک منطقه خرید برای ETH فراهم می کند که هنوز یک راه طولانی برای انجام دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید