پروژه Xend و معرفی آن!!!

 

🔘 پلتفرمی است که در حوزه دیفای یا امور مالی غیر متمرکز فعالیت می‌کند و شخص با استفاده از این پلتفرم می‌تواند وام بگیرد و یا سپرده در آن قرار دهد. نکته قابل تأمل این پروژه این است که دارای بخشی است که وظیفه آن حمایت از استارت آپ‌ها می‌باشد. به این منظور که اگر تیمی در جمع آوری سرمایه برای اجرایی کردن ایده‌ی خود دچار مشکل باشند می‌توانند به این پلتفرم مراجعه کنند و برای توسعه کسب و کار خود وام بگیرند. 

🔘 این پروژه در ابتدا بر بلاکچین اتریوم فعالیت خواهد کرد و سپس بر روی بلاکچین بایننس شروع به فعالیت می‌نماید این موضوع در صورت رخ دادن احتمال لیست شدن در بایننس را به شدت افزایش می‌دهد. همچنین در طول ادامه سال ۲۰۲۱ این امکان برای سهامدارهای این پروژه فراهم می‌شود که می‌توانند در باره ادامه فعالیت ها و اهدافی که دارند نظر بدهند. 

🔘 این توکن در ۳ماهه آخر سال در صرافی‌های بیشتری لیست می‌شود که موجب افزایش حجم مارکت و در نتیجه افزایش قیمت توکن می‌شود. همچنین از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ مارس در صرافی غیرمتمرکز Balancerبه فروش می‌رسد که به علت تحریم بودن نمی‌توانیم خرید کنیم.اما از تاریخ ۲۴ مارس به بعد در صرافی یونیسوآپ برای ایرانی ها قابل خرید می‌باشد.

✅ توکنومتری : صددرصد توکن‌های این پروژه به بخش‌های مختلف تقسیم شده است : 

فروش عمومی ۱ درصد.

فروش خصوصی ۳۴ درصد.

اکوسیستم ۱۰ درصد.

توسعه دهندگان ۸ درصد.

استیکینگ ۱۴ درصد. 

تیم ۱۴ درصد. 

مجموعه سازمان ۱۹درصد.

🔘 این که بخش اعظم توکن‌های این پروژه برای بخش خصوصی است نکته منفی ماجراست اما آنچه که این بخش منفی را خنثی می‌کند نحوه آزادسازی آن است. که در روز اول حدودا ۲۵ میلیون آزاد می‌شود (۲۲ مارچ). سه ماه بعد از فروش عمومی تعداد کل توکن های در گردش به ۳۰ میلیون عدد می‌رسد. در سه ماهه دوم به ۴۵ میلیون می‌رسد، 

در سه ماهه سوم ۵۸ میلیون  و در سه ماهه چهارم به حدود ۷۰ میلیون عدد خواهد رسید. 

🔘 از پارتنر های بسیار مهم این پروژه یکی بایننس لَبز است که همان آزمایشگاه بایننس می‌باشد و مسئول شناسایی پروژه‌های عالی است. از پارتنرهای دیگر، گوگل دولوپرز لانچ پد هستش که به شرکت گوگل ارتباط مستقیم دارد و مربوط به بخش تحقیقاتی گوگل است و تمرکز اصلی آن حمایت از استارتاپ‌ها می‌باشد.(ادامه پارتنرها در عکس آمده است) 

🔘 مدیر این پروژه در بخش امنیت بانکهای نیجریه فعالیت کرده که تجربه این شخص باعث ایجاد وزنه‌های سنگینی می‌شوند.همچنین تجربه ایجاد بلاکچین هم دارد و مشاور امنیت و ایجاد سیستم های پرداختی یک شرکت خدماتی بزرگ در نیجریه بوده است. معاون امور این پروژه در پروژه‌های مختلف همراه با مدیر کار کرده و توانایی بسیار بالایی در برنامه نویسی و کدزنی دارد و در پروژه‌های بلاکچینی بسیاری تجربه کاری دارند. سومین فرد این پروژه کوین‌لو نام دارد که با مدیر صرافی هوبی ارتباط نزدیکی داراست و موجب افزایش احتمال لیست شدن این پروژه در صرافی هوبی گلوبال می‌شود و همچنین چندین سال تجربه در سیلیکون ولی را دارد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید