وزیر دارایی هند در مورد ممنوعیت ارزهای دیجیتال

وزیر دارایی هند مواضع بسیار کالیبره شده ای را در آینده پیشبینی میکند.

 

Nirmala Sitharaman می گوید ، جلوگیری از ممنوع شدن  ارزهای دیجیتال در هند و افق های روشن در این رابطه برای پیشرفت هند از اهداف ماست!!!.

 

نیرماالا سیتارامان ، وزیر دارایی هند ، صبح امروز در مصاحبه با CNBC گفت که گزارش ها درباره ممنوعیت پنهانی ارزهای دیجیتال بیش از حد بیان شده است. در حالی که مذاکرات ادامه دارد ، وی گفت که انتظار دارد نتیجه نهایی ،نتیجه ای معتدل باشد:

سایتارامان گفت: “بله ، بسیاری از مذاکرات ، بحث و گفتگوها با بانک رزرو در حال انجام است.” “بدیهی است که بانک رزرو در مورد نحوه ، چگونگی کار با ارزهای دیجیتال و نحوه تنظیم آن باید حد نصاب خود را در نظر بگیرد. اما از آن سو ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که افقی برای انواع آزمایشات در مورد ارزهای دیجیتال میتوان متصور شد. ”

وی ادامه داد که مقررات به همان اندازه که قبلاً گزارش شده بود “شدید” نخواهد بود. برخلاف “پیام های متنوعی که از سراسر جهان می آیند” ، مقامات ما به کلیت این موضوع می اندیشند و سعی ما بر آن است ” موضعی “بسیار کالیبره شده” در این باره اتخاذ کنیم.

“جهان با پیشرفت تکنولوژی به سرعت در حال حرکت است. ما نمی توانیم وانمود کنیم که این تکنولوژی را را نمی خواهیم.

من فقط می توانم این سر نخ را به شما بدهم: اینکه ما ذهن خود را نمی بندیم ، ما مطمئناً در حال بررسی روشهایی هستیم که آزمایشاتی را   در دنیای دیجیتال و ارزهای رمزنگاری شده انجام بدهیم.

نظرات Sitharaman بدون شک منبع تسکین برای افراد شاغل در  حوزه کریپتو کارنسی ، کاربران و هودلرها در دومین کشور پرجمعیت جهان است.

در اوایل ماه جاری ، گزارشی از بلومبرگ به نقل از یک وزیر ارشد مالی هند گفته بود که این کشور تمام ارزهای دیجیتال را ممنوع می کند.

این منع فرضی انتقادات گسترده ای را در سراسر جامعه رمزنگاری به همراه داشت ، برخی آن را به تلاش برای ممنوعیت اینترنت تشبیه کردند. حال با وجود این صحبت ها باید دید چه موضعی در مورد ارزهای دیجیتال در کشور هند اتخاذ میشود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید