همزمان با پیشرفت رقبا، توسعه دهندگان مونرو به روز رسانی بزرگی را انجام دادند!!!

همزمان با پیشرفت رقبا، توسعه دهندگان مونرو به روز رسانی بزرگی را انجام دادند!!!
آپدیت جدید Monero باعث بهتر شدن عملکرد ، سرعت و امنیت در میان افزایش نظارت بر اجرای قانون و پیشرفت رقبا می شود.
توسعه دهندگان Monero بعد از اینکه در ماه سپتامبر اقدام به معرفی به روز رسانی مونرو  کرده بودند ، این به روز رسانی  که شامل نسخه جدیدی از نرم‌افزار نود با اسم رمز Oxygen Orion بود را امروز فعال کردند.
این به روز رسانی که حاصل عملکرد ۳۰ نفر بوده است،تقریبا نوید بخش بهبود قابل توجه عملکرد این رمز ارز متمرکز بر حریم خصوصی است.
نکته قابل توجه این به روز رسانی ویژگی ناشناس و فشرده CLSAG است. CLSAG در حالیکه حریم خصوصی تراکنش ها و امنیت آنها را حفظ میکند، حجم تراکنش هارا ۲۵% و زمان انجام تراکنش هارا تا ۱۰٪  کاهش میدهد.
 
توسعه دهندگان مونرو در این خصوص نوشتند:
ویژگی CLSAG این قابلیت را به تراکنش های کوچکتر و سریعتر میدهد که با امنیت بیشتری انجام شوند.
 
ابه روزرسانی های Monero از نظر فنی هارد فورک هستند ، بنابراین الزامی است که شرکت کنندگان در این شبکه از به روز بودن نرم افزار خود اطمینان حاصل کنند. همچنین این مقاله خاطر نشان کرد ، کاربرانی که XMR(مونرو)  خود را در کیف پول سخت افزاری نگهداری می کنند ، باید با جدیدترین سیستم عامل به روز شوند. 
 
این به روزرسانی در میان چشم انداز های نامشخص و به دلیل فشارهایی که از چند ناحیه به این ارز وارد شده بود، ارائه شد.
 
در ماه سپتامبر ، (IRS) یا همان خدمات درآمد داخلی ایالات متحده اعلام کرد به هرکسی که بتواند  مونرو را هک کند ، مبلغ ۶۲۵،۰۰۰ دلار جایزه می دهد.
 همچنین ، سازمان امنیت داخلی ادعا کرد به نرم افزاری   دسترسی پیدا کرده  که می تواند تراکنش های Monero را پیگیری کند، اگرچه برخی از محققان صحت این ادعاها را زیر سوال می برند.
 
از طرفی دیگر، زی کش(Zcash) که رقیب مونرو به حساب می اید در ماه نوامبر هاوینگ را پیش روی خود دارد که بسیاری از تحلیلگران معتقدند بعد از هاوینگ این ارز،زی کش میتواند روند صعودی خوبی را در پیش بگیرد. 
 
با همه ی این اوصاف در هفته گذشته احساس مثبت نسبت به مونرو در شبکه های اجتماعی مختلف ۴% افزایش داشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید