همزمان با پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا،بیتکوین سقوط تقریبا ۱۰۰۰ دلاری را تجربه کرد!!!

همزمان با پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا،بیتکوین سقوط تقریبا ۱۰۰۰ دلاری را تجربه کرد!!!
خبرگزاری ASSOCIATED روز شنبه اعلام کرد که بایدن ، نامزد حزب دموکرات ،  دونالد ترامپ ریاست جمهوری آمریکا را در انتخاباتی که با گسترش و همه گیر COVID-19 همراه بود ، شکست داد.
 در حالی که بایدن معاون سابق اوباما در ستاد انتخاباتی خود موضوع ارزهای دیجیتال را برجسته نکرد ، اما برخی از طرفداران بایدن امیدوارند که وی از اصلاح سیاست های فناوری دفاع کند.
بلافاصله پس از اعلام خبر پیروزی بایدن، قیمت بیت کوین از ۱۵۳۶۰ به ۱۵۱۸۹ دلار کاهش یافت و پس از چند بار نوسان پی در پی با ریزش شدید روبرو شد و نزدیک به ۴/۵٪ ریزش کرد تا به حوالی قیمت ۱۴۳۰۰ دلار برسد.
بایدن نزدیک به ۳۰ سال پیش که در آن زمان سناتور بود لایحه‌هایی را برای غیرقانونی کردن رمز ارزها پیشنهاد داد و منجر به توسعه کلیدهای PGP شد.
بایدن تاکنون در مورد جایگاه‌ها و پست‌های کلیدی دولت خود صحبت نکرده است، اما به نظر می‌رسد لائل برینارد رییس فدرال رزرو را برای وزارت خزانه داری آمریکا در نظر دارد. برینارد همان فردی است که بر تحقیقات فدرال رزرو بوستون در خصوص دلار دیجیتال نظارت دارد.
در دوران ریاست جمهوری بایدن، ممکن است شاهد تغییر رویکرد بسیار چشمگیری در خصوص ارز های دیجیتال باشیم. هرچند هنوز مشخص نیست که این تغییر رویکرد برای صنعت ارز های دیجیتال خوب است یا خیر.
جان کالینز از شرکت مشاوره‌ای FS Vector ماه گذشته گفته بود که اگرچه ارز های دیجیتال احتمالا در اولویت دولت بعدی نباشد، اما این صنعت هم‌چنان می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.
او  در ادامه صحبتهای خود افزود در دولت بایدن امکان دارد که افرادی از عرصه ارز های دیجیتال را در دولت داشته باشیم. اتفاقی بی سابقه که تاکنون شاهد آن نبوده‌ایم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید