هلند با شروع اجرای پنجمین دستورالعمل ضد پولشویی اتحادیه اروپا (AMLD5) اولین صرافی ارز دیجیتال را به ثبت رسانده است. ​​

صرافی ارز دیجیتال BLOX که از زمان اجرای پنجمین دستورالعمل ضد پولشویی اتحادیه ارو‌پا یا AMLD5‌ اولین پلتفرم   برای انجام این کار بود ،برای فعالیت در هلند اخطار عملیاتی را دریافت کرد.
امروز این شرکت در اطلاعیه وبلاگ خود گفت: “BLOX اولین صرافی متمرکز است که در  بانک مرکزی هلند ثبت خواهد شد.” “این ثبت نام در هلند برای هر شرکتی که به کاربرانش امکان خرید ، فروش ، تجارت و نگهداری ارزهای دیجیتال را می دهد ، اجباری است.”
همچنین AMDAX BV ارائه دهنده خدمات ارزی مستقر در هلند در ماه اکتبر به عنوان اولین شرکت تازه تنظیم شده در منطقه در نوع خود  خبرساز شد.
“اماAMDAX  با سرمایه گذاران بزرگتر بازاریابی می کند.
“در بیانیه ماه اکتبر AMDAX در Finextra آمده است: “AMDAX از تجارت و همچنین سرمایه گذاران خصوصی با ارسال نمونه کار پشتیبانی می کند و از شرایط خود شروع با سرمایه گذاری ۲.۵ بیت کوین و بیمه کردن ارز مربوطه خبر داد.
اما  Blox BV که در لیست ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری تایید شده قابل مشاهده است ، اکنون ثبت نام از De Nederlandsche Bank NV ، بانک مرکزی هلند را تبلیغ می کند.همچنین صرافی ارز دیجیتال  Anycoin Direct نیز امروز ثبت نام کرد.
در اطلاعیه این شرکت آمده است که:BLOX به مشتریان خود اجازه می دهد تا در ارز دیجیتال مورد علاقه خود با مبلغی کمتر از ۱ یورو سرمایه گذاری کنند.” “بنابراین این تأیید بانک مرکزی هلند به این معنی است که ارزهای دیجیتال به طور گسترده تر در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.”
بر خلاف سه صرافی که به تازگی   تأیید شده اند،صرافی دارایی های دیجیتال Deribit در ژانویه ۲۰۲۰ برای سرپیچی از مقررات جدید وضع شده از هلند خارج شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید