هشریت اتریوم توانست ۲۵۰ تراهش بر ثانیه را بشکند.

هشریت اتریوم توانست ۲۵۰ تراهش بر ثانیه را بشکند.

بعد از هفته های پیاپی که بازار با بی ثباتی در معیار های کلیدی بلاکچین روبرو بود توان محاسباتی اتریوم به بالاترین حد خود رسیده است.

بر اساس داده های مرکز تجزیه و تحلیل Glassnode ، هشریت اتریوم در ۶ اکتبر به بیش از ۲۵۰ تراهش بر ثانیه رسید و ۸۰٪ نسبت به ژانویه رشد کرد.
همچنین گزارش داد که افزایش هیاهو تبلیغاتی پیرامون پروژه defi در سال جاری دلیل این افزایش می‌باشد.

به علاوه ، اطلاعات از استخر F2pool نشان می‌دهد که میزان استخراج اتریوم ۳ برابر بیشتر از بیتکوین شده است. F2pool که با تعیین درآمد فعلی (پاداش ها و هزینه معاملات) و کسر هزینه برق سودآوری استخراج را محاسبه می‌کند گزارش داد که ماینرهای s19 pro که بیتکوین استخراج می‌کنند تقریبا در ۲۴ ساعت حدود ۴.۳۳ دلار درآمد دارند.

درحالیکه ماینرهای اتریوم با استفاده از کارتهای GTX Titan V8 می‌توانند در همین مدت زمان ۱۵.۵۶ دلار سود بدهند که ۲۵۹% بیشتر از سود بیتکوین است.

۶ دکل استخراج که توسط F2pool کنترل می‌شوند برای اتریوم درآمد روزانه ۱۰ دلار را نشان می‌دهند در حالیکه تنها ۲ دکل بیتکوین درآمد روزانه ۴ دلار را نشان می‌دهند.

افزایش پروژه defi ‌که با ارزهای با ثبات مثل تتر جفت بوده اند باعث شد که کارمزد اتریوم در بلاکچین به بالاترین حد خود برسد تا آنجاییکه Glassnode نشان می‌دهد که ماینرهای اتریوم حدود ۱۶۶ میلیون دلار فقط از کارمزد تراکنشها در ماه سپتامبر درآمد داشته اند در حالیکه درآمد ماینرهای بیتکوین از کارمزد تراکنش در این ماه فقط ۲۶ میلیون دلار بوده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید