نقاشی سوزانده شده banksy در NFT حدود ۴۰۰ هزار دلار فروخته شد!!!

نسخه توکنیزه شده نقاشی نابود شده banksy در بازار NFT  OpenSea نزدیک به ۴۰۰۰۰۰ دلار فروخته شد.

یک توکن غیرقابل تعویض یا همان NFT ، نقاشی سوزانده شده ای را که توسط banksy هنرمند مشهور خیابانی در انگلیس خلق شده است ، به تصویر کشیده و تقریباً ۴۰۰۰۰۰ دلار فروخته است.

در تاریخ ۸ مارس ، این توکن در بازار NFT OpenSea به قیمت ۲۲۸.۶۹ اتریوم ، در زمان نوشته شدن این مقاله تقریبا به ارزش ۳۸۲،۰۰۰ دلار به فروش رسید. این فروش پس از سه روز پیشنهاد ، با حدود ۷۰ پیشنهاد دهنده قیمت را از قیمت اولیه ۰.۰۰۰۰۱ ETH افزایش داد.

NFT توسط “Burnt Banksy” ، گروهی از سرمایه گذاران ارز دیجیتال ایجاد شد که نقاشی Banky’s “Morons” را با قیمت تقریبی ۱۰۰۰۰۰ دلار در ماه فوریه خریداری کردند.

Morons نقاشی ای است که صنعت هنری را به هجو می آورد و حراج شلوغی را برای بوم قاب دار به تصویر می کشد که روی آن کلمات بزرگ نوشته شده است:( در تاریخ ۴ مارس ، صاحبان آثار هنری نقاشی را در مکانی ناشناخته در بروکلین ، نیویورک سوزاندند).

Morons NFT به ‘Galaxy’ ، کاربر OpenSea که در حال حاضر چهار NFT به نمایش گذاشته است ، به فروش رسید ، از جمله یک قطعه طنز که هنرمند مشهور فریدا کالو را به عنوان کیم کارداشیان در عکس مشهور ‘شکستن اینترنت’ از سال ۲۰۱۴ نشان می دهد.

در حالی که این توکن اولین NFT است که نشان دهنده نقاشی تایید شده بنکسی است که سوزانده شده است ، اما اولین بار نیست که یک اثر هنری را که پس از توکن سازی از بین رفته است ، به تصویر می کشد.

در آگوست سال ۲۰۲۰ ، ستاره سابق “That 70’s Show” اشتون کوچر یک نمایش توکن دار از یک خط نوشتاری دفترچه یادداشت را به تصویر کشید که دوازده جفت چشم ، یک ستاره و امضای او را نشان می دهد. NFT در حراج خیریه در بازار Cryptograph قرار گرفت.

در ماه فوریه ، سرمایه گذار که یک NFT ایجاد شده توسط Lindsay Lohan مشهور را خریداری کرد ، سپس اقدام به سوزاندن آن کرد – توکن را به یک آدرس کیف پول کاملا غیرقابل مصرف ارسال کرد تا در آینده هیچ کس نتواند مالک یا معامله این توکن باشد. این تصمیم توسط مفسر محبوب ارزهای دیجیتال ، DeFi Dude تمجید شد.

 

اگر با توکن های غیر قابل تعویض یا NFT آشنا نیستید میتوانید با جستجوی کلمه NFT در وبسایت coinlocally.info با این توکن ها به طور کامل آشنا شوید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید