میکرو استراتژی بار دیگر ۱۰ میلیون دلار بیتکوین خرید!!!

کمپانی MicroStrategy، یکبار دیگر اقدام به خرید بیت‌کوین معادل ۱۰ میلیون دلار کرد تا تعداد بیتکوین های خود را به ۷۰k  واحد رساند.
طبق گزارش پرونده‌ای از SEC، شرکت  MicroStrategy بار دیگر معادل ۱۰ میلیون دلار بیتکوین  خریداری نمود. قیمت تمام شده بیتکوین ها با حساب کردن کارمزد ، به طور متوسط در حدود ۳۱۸۰۸ دلار است.

شرکت MicroStrategy، در حال حاضر ۷۰۷۸۴ واحد بیت‌کوین در اختیار دارد. طبق اطلاعات موجود، با احتساب خرید اخیر، میانگین قیمت خرید این شرکت به ۱۶۰۳۵ دلار به ازای هر واحد بیتکوین رسیده است.

با وجود این که خرید اخیر این شرکت در قیمتی به مراتب بالاتر انجام شده، میانگین قیمتی خرید MicroStrategy نسبت به رقم‌های به دست آمده در گذشته، بالاتر است.

در ماه دسامبر، این شرکت ۲۹۶۴۶ واحد بیت‌کوین خریداری کرد و مجموع دارایی بیت‌کوین خود را در آن زمان به ۷۰۴۷۰ واحد بیت‌کوین رساند. MicroStrategy از طریق جمع‌آوری ۶۵۰ میلیون دلار اوراق قرضه، موفق به سرمایه‌گذاری بیشتر در این ارز دیجیتال شده است.

از طرف دیگر، تمرکز این شرکت بر دارایی‌های بیت‌کوین خود، سبب شد تا شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی Citigroup که پیش از این رویکردی خنثی نسبت به این رمزارز محبوب داشت، در اوایل ماه دسامبر، به موضع فروش تغییر کند. اما مشخصاً MicroStrategy عامل اصلی این تغییر رویکرد نبوده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید