میانگین ارزش معاملات بیت کوین از ماه ژانویه ۵۰۰ درصد افزایش یافته است.

میانگین ارزش معاملات بیت کوین از ماه ژانویه 500 درصد افزایش یافته است.
ارزش معاملات میانگین بیت کوین اکنون بیش از ۱۵۰،۰۰۰ دلار است واز ژانویه سال جاری به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

میانگین ارزش معاملات چهار ماه پیش در هر معامله تقریبا ۲۵۰۰۰ دلار بود ، اما در ۲۰ اکتبر بالاترین نرخ سالانه با ۱۵۱۰۰۰ دلار در هر انتقال را شاهد بودیم – که بیش از ۵۰۰ درصد افزایش داشته است.
داده های BitInfoCharts که یک سیستم عامل تجزیه و تحلیل رمزنگاری است نشان داده که در ۴۸ ساعت گذشته میانگین ارزش یک معامله از ۱۰۵،۰۰۰ دلار تقریباً ۵۰،۰۰۰ دلار افزایش یافته است.

ارزش متوسط ۱۵۱،۰۰۰ دلار، ۱۹۰ برابر بیشتر از ارزش معاملاتی Ethereum است که حضور قابل توجه ای در بازارهای بیت کوین را نشان می دهد. با این حال ، در معاملات DeFi در ماه آگوست ، تعداد معاملات روزانه Ethereum سی درصد افزایش یافت و در ۱۰ آگوست به بالاترین سطح ۲ ساله ،حدود ۱.۲۹ میلیون رسید. در همین زمان اما ، معاملات بیت کوین به طور مداوم بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار نوسان داشت .
تعداد آدرسهای فعال بیت کوین نیز تغییر مهمی نداشته است و در طی ۴ ماه گذشته بین ۶۵۰ هزار تا ۹۷۰ هزار نوسان داشته است.

سرمایه گذاران نهادی شروع به سرمایه گذار های بزرگ کرده اند مانند Grayscale و Microstrategy ، که با افزایش زیادی در جمع آوری بیت کوین وارزهای رمزپایه دیگر را طی چند ماه گذشته داشته است. در پایان ماه سپتامبر ، Grayscale حداقل ۴۴۹،۹۰۰ بیت کوین یا ۲.۴٪ از میزان عرضه فعلی بیت کوین را تحت کنترل داشت و همچنین Microstrategy هم ۳۸،۲۵۰ بیت کوین را در اختیار دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید