مقررات جدید سرویس های رمزنگاری PayPal، شبیه به هرچیزی جز رمزارز است.

با مقررات جدید سرویس های رمزنگاری PayPal، شبیه به هرچیزی جز رمزارز است.
در حال حاضر ، پرداخت های رمزنگاری پی پال بیشتر از آنکه به کاربران قابلیت های سرویس رمزارزها را ارائه دهد، تنظیم کننده های قوانین را راضی کرده است.
امروز ، PayPal تأیید کرد که در طی ماه های آینده پرداخت های رمزنگاری را به سیستم جهانی خود اضافه خواهد کرد و در ایالات متحده این موضوع شروع به کار خواهد کرد.

PayPal همچنین اولین دریافت کننده Bitlicense مشروط وزارت خدمات مالی نیویورک یا برنامه NYDFS است.
از آنجایی که اخبار رمزارز ها بسیار زیاد است ، پی پال تحت نظارت جدی قرار خواهد گرفت. ماهیت Bitlicense مشروط این است که دارندگان مجوز باید با شرکت هایی که دارای Bitlicens کامل هستند(در این مورد مثلا Paxos) جفت شوند.
طبق NYDFS ، دارندگان مجوزهای مشروط ممکن است تحت بررسی و بازبینی بیشتر قرار بگیرند ، چه از نظر حوزه و دفعات بررسی و چه موارد دیگر.

مجوز مشروط به مدت دو سال ادامه دارد و تمدید یا ارتقا آن به وضعیت کامل Bitlicense و تصمیم سرپرست آن بستگی دارد. نمایندگان PayPal از اظهارنظر در مورد نوع نظارت دقیق خودداری کردند ، در عوض Cointelegraph را به گفتگو با NYDFS سوق دادند.

نمایندگان Paxos از اظهار نظر در مورد نقش خود در Bitlicense مشروط PayPal خودداری کردند. گفته می شود ، هر سه این سازمان ها تلاش زیادی کردند تا اخبار امروز صبح را بدون جزئیات در مورد تنظیم مقررات منتشر کنند. بی علاقگی آنها برای این کار حتی در صورت اهرم فشار ، نگران کننده است.

از آنجایی که PayPal بیش از ۳۴۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد برای جلب رضایت ناظران این شرکت به طور واضح مجبور خواهد شد همه تلاش خود را انجام دهد تا اصول رمزنگاری را پیاده سازی کند برخلاف جمع آوری اطلاعات مشتری که PayPal همیشه انجام داده است.
براساس سوالات متداول ، کاربران کلید خصوصی در دست نخواهند داشت و همچنین نمی توانند دارایی های خود را به کیف پول های دیگر منتقل کنند: “در حال حاضر ، شما فقط می توانید Cryptocurrency را که از طریق PayPal خریداری می کنید در حساب خود نگه دارید. بعلاوه ، Cryptocurrency در حساب شما نمی تواند به حسابهای دیگر PayPal یا خارج از آن منتقل شود.”

این یعنی چه؟ نه تنها coin های شما که در PayPal نگهداری می شوند مطمئناً مال شما نیستند ، بلکه ممکن است این ساز و کاری باشد تا شرکتهای بزرگ باید از آن پیروی کنند تا با بتوانند در مورد رمزارزها دست و پنجه نرم کنند.

مدتی است در مورد “لیست های سفید” صحبت هایی شده است و به عنوان مثال ، مبادلات رمزارز و شرکت هایی که به دنبال رعایت مقررات دقیق هستند فقط قادر به معامله با آدرسهای کیف پول تایید شده هستند.
در PayPal ، اجازه رمزنگاری در سیستم عامل های بزرگ تنها درصورتی امکان پذیر است که فرصتی برای رفتن به سیستم عامل های دیگر نباشد. یعنی وابستگی کامل به اشخاص ثالث ، تهدید صفر انتقال همتا به همتا و احتمال تعامل با افرادی که قبلاً قادر به دریافت حسابهای PayPal نبوده اند که در نهایت ،این واقعا رمزنگاری نیست!حداقل فعلا نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید