معرفی پروژه Deeper!!!

پروژه Deeper

 معرفی پروژه Deeper 

 پروژه Deeper برای ایجاد اینترنت غیرمتمرکز است که تمرکز آن برای ایجاد زیرساختی برای وب۳ می‌باشد.

هدف اصلی ایجاد یک اینترنت دموکراتیک، خصوصی، ایمن و بدون سانسور است که در دسترس تمامی افراد سرتاسر جهان باشد. 

 شبکه بلاکچینی که پروژه Deeper را ایجاد کرده از الگوریتم POC( اجماع اثبات اعتبار) استفاده می‌کند. این الگوریتم به کاربران اجازه می‌دهد که هنگام استفاده از دستگاه این پروژه، با به اشتراک گذاری پهنای باند خود کوین‌های این پروژه را به دست بیاورند و به عنوان پاداش دریافت نمایند.

نکته مهمی که در این الگوریتم وجود دارد این است که این الگوریتم باعث می‌شود هر شخص که جزو جامعه این پروژه می‌شود ارزش رای که می‌دهد دقیقا برابر با شخصی باشد که تعداد بالایی ارز این پروژه را دارد. 

 پروژه Deeper برای تحقق ایده خود و خصوصی بودن دیتاها دستگاهی را همانند مودم ایجاد کرده است که به موجب آن شخص کاربر می‌تواند به اینترنت وصل شود که این دستگاه یک فایروال برای تمامی دستگاه‌هایی که شما به وایرلس متصل هستید ایجاد می‌کند. 

Firewall (فایروال) : این محافظ از دستگاه‌های شما در مقابل انواع حمله‌های کامپیوتری و غیره محافظت می‌کند تصور کنید تلویزیون شما به وای‌فای وصل باشد. در صورت هک شدن مودم، هکر به تلویزیون شما می‌تواند دسترسی داشته باشد که فایروال  این دستگاه مانع هک شدن تلویزیون شما می‌شود. 

 توکنومتری : 

تعداد کل کوین‌های پروژه Deeper ده میلیارد عدد است که از صرافی MXC قابل خرید می‌باشد و نیازی به احراز هویت ندارد. 

نحوه توزیع کوین‌های این پروژه به شرح زیر است : 

 ۱.  استخراج توسط خود دستگاه : ۶۰%. 

 ۲. پیش فروش : ۲۰%. 

 ۳. تیم : ۱۰%. 

 ۴. فروش در صرافی غیرمتمرکز:  ۵%

۵. ایردراپ : ۱%.

 ۶. ذخیره : ۴%

 همچنین در مورد سرمایه‌گذاران پروژه Deeper، شرکت سرمایه گذاری BRILLIANCE VENTURES یک صندوق سرمایه‌گذاری در اسرائیل است , که در فناوریهای نوین سرمایه گذاری می‌کند.شرکت CANDAQ شرکت سرمایه‌گذاری است که یک بخش آن در برلین  قرار دارد و علاوه بر بلاکچین در هوش مصنوعی، بیگ دیتا، اینترنت اشیا سرمایه‌گذاری‌های گسترده‌ای کرده است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید