مدیر عامل شرکت Ripple ، مخالف سیاست Coinbase است.

مدیر عامل شرکت Ripple ، مخالف سیاست  Coinbase است.

Brad Garlinghouse ، مدیرعامل شرکت Ripple ، با سیاست جدید Coinbase که کارمندان خود را از بحث های سیاسی در محل کار منع کرده ، مخالف است.

مدیر عامل Coinbase برایان آرمسترانگ ابتدا سیاست “غیرسیاسی” را در تاریخ ۲۷ سپتامبر در پستی اعلام کرد. او کارکنان Coinbase را به کناره گیری از بحث سیاسی ترغیب کرد و تمرکز خود را بر روی مأموریت شرکت که ایجاد یک سیستم مالی باز است حفظ کنند.

Brad Garlinghouse مخالف این موضوع است و به CNBC گفته که شرکتهای فن آوری موظفند در حل مسائل اجتماعی مشارکت داشته باشند. Brad Garlinghouse گفت که شرکت ها و سیستم عامل های فناوری برخی مشکلات اجتماعی را بدتر کرده اند ، بنابراین آنها همچنین باید مایل باشند برای راه حل های آنها کار کنند.

به عنوان مثال ، وی گفت ، Ripple یوتیوب را به دلیل ناموفق بودن در شناسایی ویدئوهای کلاهبرداری تبلیغاتی که بینندگان را به ارسال هزاران دلار ارز مرتبط با Ripple XRP ترغیب کرده بود به دادگاه کشاند. وی افزود که Ripple نیازی به انجام مراحل قانونی آن نداشت زیرا این امر به شرکت کمک نمی کند اما تأکید کرد که شرکت های فناوری باید مسئولیت مشکلات را به عهده بگیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید