مدیر سابق Chainalysis به عنوان مدیر عامل FINCEN انتخاب شد!!

کنت بلانکو ، michael mosier را به عنوان مدیر عامل آژانس دولتی ایالات متحده جایگزین خواهد کرد.

مدیراجرایی کنونی شبکه جنایات جرائم مالی، یا FINCEN، در ماه آوریل اعلام کرد که نظر به انتخاب جایگزین به جای خود دارد و michael mosier را به عنوان مدیر جدید معرفی خواهد کرد.

” بلانکو اعلام کرد که او از ۹ آوریل پس از خدمت به عنوان مدیر سازمان از دسامبر ۲۰۱۷ از  FINCEN خواهد رفت و Mosier، معاون رئیس سابق، به عنوان مدیر اجرایی به این سمت خواهد رسید.”‌ بلانکو مدیر هشتم آژانس دولتی بود.

این اولین استخدام صنعت رمزنگاری توسط یک سازمان دولتی نیست. رئیس جمهور بایدن Gary Gensler را به عنوان رئیس کمیسیون اوراق بهادار SEC انتخاب کرد. Gensler در صنعت Crypto تحصیل کرده است، زیرا او در سال ۲۰۱۸ یک دوره عمیق را در مؤسسه فناوری ماساچوست یا MIT آموزش داد.

پس از کار Mosier برای Chainalysis، وقت خود را صرف کار برای FINCEN در ظرفیت های دیگر، و همچنین برای وزارت دادگستری و متعدد دیگر موقعیت های دولت ایالات متحده.

بلانکو گفت: “من افتخار می کنم که یک سازمان باور نکردنی را با یک مأموریت امنیتی مهم ملی هدایت میکردم که تأثیر عمیقی بر زندگی بسیاری از مردم دارد، به ویژه آسیب پذیر ترین قشر جامعه ما،” او همچنین در این بیانیه گفت: “من به michael و به توانایی خانم تیرول برای هدایت FinCen رو به جلو و ادامه پیشرفت امنیت ملی ما اعتماد کامل دارم  ”

سازمان های دولتی U.S. در طول زمان به طور فزاینده ای در صنعت ارزهای دیجیتال دخیل بوده اند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید