تعدادی از نهادها از حدود ۱۲ سال پیش تاکنون Bitcoin (BTC) را حباب خوانده اند. مایکل وو ، مدیر عامل شرکت خدمات مالی دارایی های دیجیتال Amber group ، با این حال فکر دیگری می کند.

Wu روز پنجشنبه در مصاحبه ای با CNBC با اشاره به مفهوم بیت کوین به عنوان یک حباب گفت: “من فکر می کنم همیشه وقتی مردم با تغییر الگوی جدیدی روبرو می شوند اینگونه فکر میکنند.

” وی گفت: “مردم همیشه یک رویداد جدید را با تردید و بدبینی شروع می کنند – این بسیار طبیعی است زیرا آنها مجبورند برای درک چیزهای جدید در آنجا وقت بگذارند ، آیا این امر پایدار است؟”

“در مرحله اولیه ، این نوع درک و این نوع بدبینی ، همیشه با نوسانات زیادی در قیمت همراه است.

با این حال ، فکر نمی کنم شما دیگر بتوانید بیت کوین را حباب بنامید، زیرا همانطور که قبلاً اشاره کردم ، شما همه این موسسات ، همه این میلیاردرها ، شرکت های چند میلیارد دلاری ذکر شده را دارید ، همه اینها ، همه این تازه واردان را می شناسید که به ارزهای دیجیتال روی اورده اند و آنها در حال خرید بیت کوین هستند ، آنها در حال خرید ارز دیجیتالی هستند که فقط ۲۱ میلیون بیت کوین کل مجموع آن است. ”
مراجعه به بازیکنان اصلی جریان اصلی که بیت کوین را خریداری می کنند در ماه های اخیر بسیار رایج شده است. میکرواستراتژی در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱ میلیارد دلار به بیت کوین اختصاص داد. MassMutual پس از مدتی ۱۰۰ میلیون دلار برای BTC قرار داد و بعداً Square با ۵۰ میلیون دلار درآمد.

Wu توضیح داد ، دلیل منطقی برای افزایش بلند مدت قیمت بیت کوین شامل محدودیت عرضه آن با علاقه قابل توجه به دارایی است. وی افزود: “نوسان قیمت وجود خواهد داشت ، و اصلاحات کوتاه مدت قیمت وجود خواهد داشت.” “بعضی اوقات این اصلاحات قیمت ممکن است شدید باشد ، اما من فکر می کنم ما دیگر مرحله حباب بیت کوین را پشت سر گذاشتیم.”

وو همچنین درباره BTC و ذخیره نقش ارزشی آن ، مشابه طلا ، اظهار نظر کرد. بیت کوین طی سالهای گذشته سهم نسبتاً خوبی را در مقایسه با طلا مشاهده کرده است. وی گفت: “بدترین حالت بیت کوین هنوز شکل بهتری از طلا دارد.”

روز چهارشنبه ، شرکت وو Amber Group اعلام کرد که Annabelle Huang ، یکی از شرکای شرکت ، وظیفه بیشتر مشارکت نهادی و خرده فروشی را بر عهده گرفته است. گروه آمبر “آنابل هوانگ” را به عنوان شریک منصوب کرد تا مرکز GlobalX ، یک تیم توسعه جهانی استراتژیک برای رشد عرضه محصولات نهادی و خرده فروشی این شرکت در مناطقی از جمله کره جنوبی ، ژاپن ، هنگ کنگ ، سنگاپور ، تایپه ، آمریکای شمالی و نقاط دیگر تاسیس شود. “

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید