مدیرعامل کمپانی pantera میگوید،صعود بیتکوین تا ۱۱۵۰۰۰ دلار هم ادامه دارد!!

بیتکوین توانست به بالاترین قیمت خود در تاریخ دست پیدا کند و رکورد جدیدی را ثبت کند، قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال توانست به ۶۴,۸۹۵ دلار برسد و‌ در این رابطه دن مورهد، مدیرعامل کمپانی Pantera اظهارات خود را بیان کرد و اعلام داشت که صعود بیت‌کوین دقیقا مشابه هاوینگ قبلی است و می‌تواند با این روند صعودی که در پیش گرفته است به ۱۱۵,۰۰۰ دلار هم برسد.

                            ****چارت ۱ روزه بیتکوین در روز ۱۴ آوریل ۲۰۲۱****

حامیان و دارندگان ارزهای دیجیتال بسیار راضی هستند قیمت بیت‌کوین در ساعات گذشته به رکورد جدید تاریخی ٬۶۴۸۹۵ دلار رسید.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به ۲.۲Trilion دلار رسید.

ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال امروز بیش از ۴٪ رشد نشان داده‌است. بیت‌کوین امروز بیش از ۲.۶ % رشد داشته و در هفت روز گذشته در مجموع  ۱۵.۵% رشد کرده است.
با وجود ATH جدید، امروز دامیننس (یا سلطه) بیت‌کوین در میان ۹۲۱۵ رمزارز دیگر تنها ۵۳٪ است‌ که میتواند برای رشد آلتکوین ها خبر بسیار خوبی باشد.

 

به عقیده بسیاری از افراد قیمت بیت‌کوین می‌تواند از این هم فراتر برود و در این رابطه دن مورهد- Dan Morehead، مدیر عامل   شرکت پنترا کپیتال- Pantera Capital بر این باور است که بیت‌کوین قیمت‌های بالاتر را هم به خود خواهد دید.

مورهد می‌گوید: ” بسیار عجیب و جالب است، ما سال گذشته پیش‌بینی کردیم قیمت بیت‌کوین در این هفته به قیمت ۶۲,۹۶۸ دلار برسد و این اتفاق افتاد. این روند صعودی بیت‌کوین دقیقا مشابه با هاوینگ گذشته است و احتمالا قیمت آن تا ماه آگوست به ۱۱۵,۰۰۰ دلار برسد.” 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید