مایکل جوردن ، اسطوره بسکتبال و ویل اسمیت ، اسطوره هالیوود از جمله گروهی از سرمایه گذاران آخرین دور تامین بودجه Dapper labs هستند.

Dapper labs شرکت سازنده تاپ شات NBA ،در مرحله تامین بودجه جدید خود حدود ۳۰۵ میلیون دلار بودجه از سرمایه گذاران تأمین کرده است.

 

بر اساس گزارشی از Business Insider در روز سه شنبه ، ستاره های گذشته و حال NBA مانند مایکل جردن ، الکس کاروسو و کوین دورانت در دور تأمین مالی شرکت کردند. البته سایر سرمایه گذاران شامل گروه چرنین و ویل اسمیت Dreamers VC بودند.

گزارش شده است که پس از آخرین دور تامین بودجه ،  Dapper labs مبلغی حدود ۲.۶ میلیارد دلار ارزش دارد. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، NBA Top Shot تا پایان فوریه ۲۳۰ میلیون دلار فروش داشته است.

به گفته سخنگوی آزمایشگاه Dapper به نقل از Business Insider ، ارقام معاملات مارس نشان می دهد که درآمد ناخالص NBA Top Shot با بیش از ۸۰۲،۰۰۰ کاربر در این سیستم به ۴۸۳ میلیون دلار رسیده است.

در واقع ، رونق NBA Top Shot بخشی از علاقه فعلی پیرامون توکن های غیر قابل انعطاف یا NFT است. در اوایل ماه مارس ، طبق گزارشات ، یک مجموعه دار NFT پیشنهاد ۱ میلیون دلاری NBA Top Shot NFT را که در ابتدا به مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار در ژانویه خریداری شده بود را رد کرد.

roham gharegozlou، مدیر عامل Dapper Labs ، در مورد موفقیت این پلتفرم اظهار داشت:

 

NBA Top Shot موفقیت آمیز است زیرا به بازی بسکتبال کمک می کند – این یک روش جدید و هیجان انگیز برای افراد برای برقراری ارتباط با تیم ها و بازیکنان مورد علاقه خود است. “

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید