مارک کوبان اخیراً گفت که شرکت های دولتی باید از ارز بیت کوین یاد بگیرند.

مارک کوبان اخیراً گفت که شرکت های دولتی باید از ارز بیت کوین یاد بگیرند.

بعد از معرفی تخفیف های ویژه مربوط به BTC برای خریدهای Mavs و این نظریه که شرکت های عمومی باید از بیت کوین بیاموزند ، آیا مارک کوبان شروع به تغییر عقیده کرده است؟

مارک کوبان ، کارآفرین میلیاردر آمریکایی و صاحب شرکت دالاس ماوریکس ، همچنان رویکرد بحث برانگیز خود در قبال بیت کوین را ادامه می دهد. کوبان پس از مداوم ادعا کردن اینکه موز را به BTC ترجیح می دهد ، زیرا از کاربرد بیشتری برخوردار است ، اخیراً گفت که شرکت های دولتی باید در واقع از ارز بیت کوین یاد بگیرند.

این کارآفرین ۶۲ ساله پس از شرکت در مجموعه تلویزیونی محبوب  ( مخزن کوسه ) از مشهورترین میلیاردرهای آمریکایی است. کوبایی به عنوان یک سرمایه گذار fintech گرا ، مرتباً سوالاتی درباره موضع خود در مورد بیت کوین دریافت می کند.

با این وجود ، محبوبیت سرسام آور بیت کوین در چند ماه گذشته بار دیگر توجه او را به خود جلب کرده است. او تخفیف های ویژه ای را در استفاده از BTC برای خرید با Mavs در نظر گرفت.

گرچه این ممکن است فقط یک ترفند بازاریابی دیگر باشد ، اما به نظر می رسد آخرین توئیت وی درباره بیت کوین خوش بینانه تر باشدد.او دقیقا چنین کفت:

شرکت های دولتی باید از BItcoin درس بگیرند و متعهد شوند سهام جدید سهام منتشر نکنند. در این صورت همیشه قیمت سهام آنها بلافاصله جهش خواهد کرد.

من موز را به بیت کوین ترجیح می دهم

کوبایی در گذشته از کیفیت بیت کوین چشم پوشی کرده بود. وی ضمن بیان اینکه Mavs در جذب هرگونه پرداخت بیت کوین موفق نبوده است ، وی سوال کرد آیا کسی واقعاً از ابیت کوین به عنوان ارز استفاده می کند یا خیر.

وی ادعا کرد که استفاده از BTC هنوز برای خریدهای روزمره تا حدودی پیچیده است و  باید “بدون اصطکاک و قابل فهم” شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید