لیکویید شدن ۴۲۵ میلیون دلار در معاملات Futures بایننس!!!

لیکویید شدن ۴۲۵ میلیون دلار در معاملات Futures بایننس!!!
طبق گزارش Glass node، با ریزش شدید قیمت بیت کوین، تقریبا نیم میلیون دلار بیتکوین در futures  در پوزیشن‌های خرید در صرافی بایننس لیکویید شد.
بنا به گزارش گلس نود، با سقوط شدید قیمت بیت کوین، تقریبا نیم میلیون دلار در معاملات آتی بیت کوین در پوزیشن‌های خرید در صرافی بایننس لیکویید شد.
تیم جمع آوری داده‌هایGlassnode توییت کرده که با ریزش بیت کوین به زیر ۱۸۰۰۰ دلار، دو مورد نقد شوندگی توسط معامله‌گران در صرافی باینانس به ارزش تقریبی نیم میلیون دلار انجام گرفته است.

لیکویید شدن بیت کوین در معاملات فیوچرز بایننس

 
 بیت کوین ریزش تقریبا ۱۰ درصدی و اصلاح ناگهانی شدیدی را تجربه کرد و بیش از ۲۰۰۰ دلار از سقوط کرد. 
 پادشاه ارزهای دیجیتال از حدود قیمت ۱۹۳۰۰ دلار به زیر ۱۷۰۰۰ دلار رسید و حالا در زمان نوشته شدن این خبر، در قیمت تقریبی ۱۷۰۰۰ دلار معامله می‌شود.
شرکت تحلیلی گلس نود، دو مورد لیکویید شدن پوزیشن‌های خرید را در معاملات آتی بایننس گزارش کرد، که با اندکی اختلاف در دو ساعت اتفاق افتاد. 
نقد شدن های ساعتی پوزیشن‌های خرید در معاملات فیوچرز بیت کوین به انجام رسید که به ترتیب به این صورت میباشند:
 ۲۶۲ میلیون دلار در ساعت ۳ صبح  و ۱۶۳ میلیون دلار در ساعت ۸ صبح به وقت جهانی.
 

 پوزیشن های باز در معاملات فیوچرز بیت کوین به سقف تاریخی خود رسید.

 
در تاریخ ۲۴ نوامبر، صرافی بایننس اطلاعاتی را منتشر نمود که متشکل از دستیابی جامعه ارزی آن به نقطه عطف دیگری توسط این صرافی بود.
ارزش پوزیشن های باز در معاملات فیوچرز بیت کوین، به بیشترین مقدار ثبت شده خود یعنی رقم  تقریبا ۱ میلیارد دلار رسید. در آن زمان، روند حرکت قیمتی بیت کوین تغییر کرده بود و ارام ارام در حال ریزش به زیر ۱۹۰۰۰ دلار بود 
با این حال و با وجود افزایش پوزیشن های باز معاملات فیوچرز بیت کوین نشان از این دارد که  احساس موسسه های مالی نسبت به بیت کوین همچنان مثبت است.
همین موضوع می‌تواند  دلیل این باشد که مقدار پوزیشن های باز ثبت شده در فیوچرز از ۱ میلیارد دلار عبور کرد.
همچنین بیت کوین بعد از ثبت بالاترین قیمت خود از سال ۲۰۱۷ شروع به ریزش کرد و تقریبا از قیمت ۱۹۴۰۰ دلار شروع به ریزش کرد که در ابتدای ریزش به ۱۷۶۰۰ دلار و سپس به زیر سطح حمایتی ۱۷۰۰۰ دلار رسید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید