لایت کوین  بالای ۱۰۰ دلار معامله می شود

 همزمان در حالی که بیت کوین ۲۳K دلار حفظ کرده است ،لایت کوین  بالای ۱۰۰ دلار معامله می شود .

در حالی که بیت کوین پس از بالاترین رقم جدید در تاریخ کمی عقب نشینی کرده ، Litecoin برای اولین بار از یک سال گذشته مرز ۱۰۰ دلار را شکسته است.

بیت کوین به دنبال جهش گسترده به سمت بالاترین رقم (نزدیک به ۲۴۰۰۰ دلار ) در محدوده ۲۳۰۰۰ دلار فرو ریخت و آرام گرفت. در روز گذشته برخی آلتکوین ها مانند Litecoin و Ripple افزایش داشتند و در نتیجه اکنون کل سقف بازار ۶۷۰ میلیارد دلار است.

بیت کوین ATH جدیدی را ترسیم می کند و به ۲۳K دلار می رسد

بیت کوین برای چند روز قبل از شروع یک حرکت صعودی چشمگیر که منجر به شکستن چند رکورد شد ، در حدود ۱۹۰۰۰ دلار ادغام شد.

در ابتدا بیت کوین برای اولین بار قیمت بیش از ۲۰۰۰۰ دلار را شکست و این یک لحظه تاریخی بود .
در ساعات بعدی ، بیت کوین تقریباً ۴۰۰۰ دلار ارزش افزوده و ATH جدید را تقریباً ۲۳۸۰۰ دلار (در Bitstamp) ترسیم کرد.

نوسانات بیشتر ادامه داشت ، اما این بار در جهت مخالف بود و  ۱۴۰۰ دلار را از دست داد و به پایین ترین سطح ۲۲،۴۰۰ دلار رسید و در حال حاضر حدود ۲۳،۰۰۰ دلار است.

شاخص های فنی نشان می دهد که خطوط مقاومت بدین ترتیب هستند : ۲۴۰۰۰ دلار ، ۲۵۰۰۰ دلار و غیره

و خطوط حمایتی با ۲۲،۲۵۰ دلار ، ۲۱،۴۰۰ دلار و ۲۰،۷۰۰ دلار می توانند در صورت تغییر روند ، و حرکت BTC به سمت پایین کمک کنند.

Litecoin بالای ۱۰۰ دلار

بیشتر آلیت کوین ها با برخی از سودهای چشمگیر که در چند روز گذشته ثبت شده است ، در مسیر صعود به دنبال بیت کوین بودند. در حالی که تعدادی از آلت کوین ها مانند ETH ، Bitcoin Cash ، Binance Coin ، Chainlink ، Polkadot و Cardano در مقیاس ۲۴ ساعته متوقف شده اند ، برخی دیگر مانند Ripple و Litecoin به حرکت رو به جلو ادامه داده اند.

ریپل  ۶٪ دیگر افزایش داشت و نزدیک به چالش ۰.۶۰ دلار است. از طرف دیگر ، LTC برای اولین بار از اواسط ۲۰۱۹ تاکنون با ۱۶٪ افزایش بالای ۱۰۰ دلار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید