قیمت Ethereum در روز راه اندازی ETH 2.0 به مقاومت ۶۲۰ دلار بازگشت.

قیمت Ethereum در روز راه اندازی ETH 2.0 به مقاومت 620 دلار بازگشت

قیمت Ethereum به مقاومت درازمدت بالای ۶۰۰ دلار رسیده است.

امروز پیدایش فاز ۰ Ethereum 2.0 است که مدتهای طولانی انتظار می کشیدیم . با توجه به شمارش معکوس Beacon Chain ، اکنون کمتر از هفت ساعت باقی مانده است تا اولین بلوک از زنجیره جدید را ایجاد کند.

کاوشگر Beacon Chain گزارش می دهد که در حال حاضر ۸۷۲،۰۰۰ ETH سهام وجود دارد که معادل تقریبا ۵۲۵،۰۰۰ دلار با قیمت های امروز است.

برای یک سال مقیاس گذاری بومی وجود ندارد

هیجان ناشی از راه اندازی قابل لمس است اما بسیاری هنوز نمی دانند که بلاکچین جدید در واقع چیزی جز ارائه جوایز سودآور به اعتبار سنج ها نخواهد بود. تمام قراردادهای هوشمند ، dApps و معاملات به صورت معمول در زنجیره اصلی ETH 1.0 ادامه خواهد یافت.

محققان در Messari Crypto خاطرنشان کردند:

“هنگامی که Beacon Chain فردا راه اندازی شود عملکرد کمی خواهد داشت.”

این همچنین بدان معناست که وقتی شبکه موجود تحت بار سنگینی قرار بگیرد و در صورت ادامه حرکت DeFi و تکامل بیشتر فضا ، در سال آینده اتفاق بیفتد هنوز مشکلاتی در مورد قیمت بالای  gas وجود دارد.

در هر صورت ، جامعه Ethereum در مورد این رویداد که اوج پنج سال تحقیق و توسعه برای بزرگترین قرارداد هوشمند و شبکه برنامه غیرمتمرکز جهان است ، هیجان زده می شود.
دیوید هافمن در آخرین خبرنامه Bankless خود به درستی گفت؛

“ما خیلی دیر متولد شدیم تا کره زمین را کشف کنیم ، خیلی زود برای کشف کهکشان متولد شدیم ، اما در لحظه مناسب برای کشف فضای سفید بی نهایت Ethereum 2.0 متولد شدیم.”

قیمت اتریوم در مقاومت

قیمت اتریوم ساعاتی قبل از عرضه به بالاترین قیمت خود در ژوئن ۲۰۱۸ یعنی ۶۲۰ دلار رسیده است.

به نظر می رسد این سطح یک منطقه مقاومت سنگین را تشکیل داده است همانطور که در اوایل سال ۲۰۱۸ رخ داد. در صورت مقاومت بیشتر ، قیمت بعدی می تواند قیمت ها را به ۸۰۰ دلار برساند ، اما در صورت حرکت نزولی ، می توان حمایت را در حدود ۵۲۰ دلار مشاهده کرد.

در این زمان قیمت های ETH کمی عقب نشینی کردند و با ۶۰۵ دلار معامله می کنند ، اما حرکت و پتانسیل هنوز در آن مشاهده می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید