قیمت Ethereum با ٪۵۵ رشد به ۵۸۵ دلار رسید.

قیمت اتریوم در آخر هفته گذشته بیش از ۱۵ درصد افزایش یافت و در معاملات صبح آسیا به بالاترین قیمت ۳۰ ماهه ۵۸۵ دلار رسید.

در حالی که بیت کوین روز شنبه برای مدت کوتاهی با ۱۹ هزار دلار دلار مواجه شد ، در آنجا مقاومت پیدا کرد و دو درصد عقب نشینی کرد و در محدوده متوسط ​​۱۸ هزار دلار قرار گرفت. از طرف دیگر Ethereum حرکت صعودی خودرا ادامه داده و به بالاترین قیمت خود از ژوئن ۲۰۱۸ رسیده است.

روند صعودی Ethereum همچنان ادامه دارند زیرا از صبح بیش از ۵۰۰ دلار معامله شد و تا صبح دوشنبه به ۵۸۵ دلار افزایش یافت.

Ethereum دوشنبه گذشته با ٪۲۶ صعود حدود ۴۶۰ بود. از ابتدای سال ، ETH نسبت به برادر بزرگ خود بیت کوین که فقط در حدود ٪۱۵۰ رشد داشته ٪۳۵۰ رشد کرده است.

هدف بعدی برای اتریوم ۶۲۰ دلار است

معامله گران و تحلیل گران ، مانند جاش راجر محبوب ، در انتظار سطح بعدی مقاومت هستند که در نمودار هفتگی بلند مدت ظاهر می شود و در حدود ۶۲۰ دلار بسته می شود.

جاش راجر گفت:

با مقاومت در بازه های زمانی بالاتر ، نگه داشتن بالای ۵۷۰ دلار یک چالش واقعی است.

هدف بعدی ۶۱۸ دلار خواهد بود.

Ethereum مجبور است برخی از جنبش های دیوانه وار را حفظ کند تا بدون عقبگرد به آن تکانه برسد.

منطقه عقب نشینی فوری ۵۶۰ دلار است اما نکات منفی دیگر می تواند سقوط آن را به ۵۲۰ دلار با پشتیبانی بسیار بیشتر از ۵۱۰ دلار کاهش دهد.

نیمی از راه باقی مانده

بیشتر این جنبش از طریق ایجاد ETH 2.0 ، سازوکار سهام با Beacon Chain حاصل می شود. اوایل شرط بندی چندان مثمر ثمر نبود ، اما اخیراً افزایش یافته است که طبق گزارش لانچ پد ETH 2.0 ، میزان جمع آوری شده تاکنون به ٪۵۵ موردنظر رسیده است.

این نقطه عطف بدان معنی است که اکنون ۲۹۱،۳۵۲ ETH وجود دارد که تقریباً ۱۸۷ میلیون دلار به قیمت امروز ارزش دارد و در حال حاضر ۲۳۱،۹۳۶ مورد برای فروش درنظر گرفته شده است.

هرچه  ٪۱۰۰ به آستانه ۵۲۴K نزدیک شویم ، قیمت ETH  بالاتر خواهد رفت.

در حال حاضر به نظر نمی رسد که همه چیز با تاریخ پیشنهادی اول دسامبر مطابقت داشته باشد.

اگر قبل از پایان ماه باشد ، ممکن است راه اندازی اواسط دسامبر یک دوره تعطیلات بسیار خوبی را برای دارندگان Ethereum به همراه داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید