قیمت چرخ و فلکلی بیت کوین : بیت کوین ۳۱K دلار را پس می گیرد و اتریوم بالای ۱۰۰۰ دلار معامله می شود.

پس از طوفان: بیت کوین 31K دلار پس می گیرد و اتریوم بالای 1000 دلار معامله می شود.

پس از طوفان: بیت کوین ۳۱K دلار پس می گیرد و اتریوم بالای ۱۰۰۰ دلار معامله می شود.

سقف بازار رمزنگاری ۷۰ میلیارد دلار از  دیروز ضرر کرد اما BTC به ۳۱۰۰۰ دلار افزایش یابد ،همچنین ETH دوباره به بالای ۱۰۰۰ دلار رسید.

پس از یک روز بسیار ناپایدار که شاهد حرکت قابل توجه ۵۵۰۰ دلاری  بیت کوین به زیر ۲۸ هزار دلار بود ، با رقم بالای ۳۰ هزار دلار آرام گرفت. اکثر آلتکوین ها نیز از اوج روز گذشته فروکش کرده اند ، اما Ethereum همچنان بالای ۱۰۰۰ دلار است.

قیمت چرخ و فلکلی بیت کوین

سال جدید کاملاً مثبت برای بیت کوین با بالاترین رقم های پی در پی شروع شد آخرین رقم نزدیک به ۳۵۰۰۰ دلار. با این حال ، بیت کوین یک سواری بی ثبات انجام داد که فقط در طی چند ساعت از زمان رسیدن روز دوشنبه ، حدود ۵،۵۰۰ دلار از ارزش آن از بین رفت.

گمانه زنی ها نشان داد که افت گسترده BTC با شکافی که از هفته گذشته در بورس کالا در شیکاگو ایجاد شده بود ، اتفاق افتاده است. بیت کوین این شکاف را با ۲۹۰۰۰ دلار پر کرد و اندکی بعد دوباره به بالای ۳۰،۰۰۰ دلار رسید.

بیت کوین حتی یک پله صعود را آغاز کرد که در ساعات بعدی به ۳۳۰۰۰ دلار رسید. با این وجود ، خرس ها بار دیگر کنترل را در دست گرفتند و آن را به سطح فعلی خود یعنی تقریباً ۳۱،۰۰۰ دلار رساندند.

سطح حمایتی کلیدی

از دیدگاه فنی ، سطح حمایتی کلیدی که در ۳۰۳۰۰ ، ۳۰،۰۰۰ و ۲۹،۳۰۰ دلار واقع شده است ، می تواند در صورت اصلاح مجدد دیگر به شما کمک کند. متناوباً ، خطوط مقاومت در برابر ۳۲۲۰۰ ، ۳۳۱۰۰ دلار و ATH با ۳۴۸۰۰ دلار اولین موانع اصلی در صورت از سرگیری روند گاوی بیت کوین است.

با استفاده مجدد از Altcoins ، ETH 1K دلار بازپرداخت می کند
نوسانات روز گذشته بازار altcoin را از دست نداد. Ethereum از مهمترین عملکردها بود زیرا با ۱۱۷۰ دلار به بالاترین قیمت خود در تقریباً سه سال گذشته رسید.

در همین زمان ، ETH تقریبا بلافاصله پس از اوج گرفتن ، به شدت به ۹۰۰ دلار سقوط کرد با این وجود ، ۱۰۰۰ دلار پس گرفت و در حال حاضر بالاتر از آن است.

ریپل در مقیاس ۲۴ ساعته حدود ۱۰ درصد کاهش دارد و به ۰.۲۳ دلار می رسد. Bitcoin Cash (-11٪) ، Binance Coin (-6٪) ، Chainlink (-11٪) ، Polkadot (-7٪) ، Cardano (-6٪ ، و (Litecoin (-8٪ نیز قرمز هستند.

سقف کل بازار از اوج دیروز ۹۲۰ میلیارد دلار به ۸۵۰ میلیارد دلار کاهش یافته است. تسلط بیت کوین از اوج های اخیر کمی به ۶۸.۱ درصد کاهش یافته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید