قیمت بیت کوین ۳ درصد با ۲۰ هزار دلار فاصله دارد.

قیمت بیت کوین 3 درصد با 20 هزار دلار فاصله دارد.

قیمت بیت کوین در اواخر معاملات روز سه شنبه فقط  ۳ درصد با بالاترین سطح خود فاصله داشت.

با حرکتی که به روند پراهمیت فعلی افزوده شد ، قیمت بیت کوین در معاملات دیرهنگام سه شنبه ۲۴ نوامبر ۱۹،۴۰۰ دلار را لمس کرد. این فقط ۳٪ با ۲۰ هزار دلار که تقریبا سه سال پیش در دسامبر بود فاصله دارد.
تحلیلگران در تلاش برای پیش بینی اوج بعدی هستند.

از آن زمان، با عقب نشینی ۷۰۰ دلاری به سطح متوسط ​​۱۸هزار دلار در جایی که در حال حاضر معامله می شود ، به شدت عقب نشینی کرد. با ادامه این حرکت، تحلیلگران و معامله گران چشم به اوج احتمالی بعدی دارند.

پیشبینی قیمت۷۴هزار دلاریبیتکوین توسط شبکه CNBC

 

با وجود مسیر صعودی سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ ، رسانه‌های جریان اصلی راجع به گسترش ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) نسبت به چیزی که واقعاً قادر به درک آن نبوده‌اند، شهرت داشتند.

کانال خبری CNBC به عنوان یک سیگنال ترید برعکس شناخته شده زیرا هر زمان که خبری مبنی بر صعود بیت‌کوین را پیش‌بینی ‌کرده، عکس آن اتفاق افتاده.

این کانال در آخرین نسخه خود از Trading Nation ، با چند تاجر مصاحبه کرد که هر دو حرفهای بسیار مثبتی در مورد پادشاه رمزنگاری برای گفتن داشتند.

معامله گران می گویند بیت کوین می تواند در مسیر ۷۴۰۰۰ دلار قرار داشته باشد ،و این ارز رمزنگاری شده به بالاترین حد خود می رسد.

پذیرش بیت کوین توسط پی پال

Mark Tepper رئیس و مدیر عامل شرکت Strategic Wealth Partners، در این برنامه اظهار کرد پیش از اینکه PayPal و شرکت‌های بزرگ دیگری وارد عمل شوند آنها با در اختیار داشتن مقدار کمی بیت‌کوین، آن را مشابه با هر سرمایه‌گذاری دیگری در نظر گرفته است.

چیزی که همیشه مانع از گاوی بودن بیت کوین به طور کامل شده است ، واقعاً همین عدم پذیرش گسترده است. اما فرزندخواندگی و پذیرش بالاخره اتفاق می افتد.

وی افزود که بیت کوین می تواند تسلا سال ۲۰۲۱ باشد و اظهار داشت که احتمالاً تا پایان سال آینده به ۱۰۰ هزار دلار برسد. این مطمئناً با سایر مدل ها و پیش بینی ها مانند سهام برای جریان که پیش بینی سه رقمی در یک سال آینده یا آن را دارد متناسب است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید