قیمت بیت کوین ۱۰۰۰ دلار در دقیقه تغییر می کند.

قیمت بیت کوین 1000 دلار در دقیقه تغییر می کند.

چند ساعت گذشته برای بیت کوین جهشی بود.

این  ارز رمزنگاری شده قبل از اینکه به ۱۷،۲۳۰ دلار برسد ، به ۱۸،۵۰۰ دلار رسید ،آن هم در کمتر از یک ساعت.

سفینه فضایی SpaceX’s Crew-1 روز گذشته ۴ فضانورد را به فضا فرستاد. اما به نظر می رسد شاتل بازار بیت کوین و ارزهای رمزپایه را نیز به همراه خود کشانده است، BTC مرز ۱۸۰۰۰ دلار را شکست و کل بازار دارایی دیجیتال را به ۵۰۰ میلیارد دلار رساند.

با این وجود هیجان کوتاه مدت بود ، زیرا ارز رمزنگاری شده چرخش پیدا کرد و پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه خود ، بیش از ۱۰۰۰ دلار کاهش یافت.

انفجار قیمت بیت کوین با گذشتن از ۱۸۰۰۰ دلار دوباره پس از ۳ سال

به نظر می رسد بیت کوین برای ماموریتش آماده است  این ارز رمزنگاری شده از مقاومت ۱۸۰۰۰ دلاری با جهش ۱۰ درصدی دقیقاً پس از ۳ سال عبور کرد.

کل جامعه رمزنگاری از این تکرار شگفت انگیز تاریخ  وحشت زده بودند. تعداد زیادی از آنها در توییتر ناباوری / هیجان خود را ابراز داشتند و انتظار داشتند BTC  قیمت بالاتری را به ثبت برساند.

Dan Tapiero ، یک سرمایه گذار مشهور کلان با بیش از ۲۵ سال تجربه اظهار داشت که موج صعودی فعلی بیت کوین باعث می شود ۲۰۱۷ خیلی کوچک به نظر برسد.
KingThies ، نمودارشناس مستقر در TradingView ، روز گذشته در یک پست کوتاه ، به خوانندگان خود در مورد تکرار تاریخ بیت کوین به طور کامل یادآوری کرد.

وی صریحاً گاوها را فراخواند تا ۱۰۰۰۰۰ دلار  BTC در پس ذهن خود داشته باشند. حتی تصور این احتمال ممکن است خنده دار به نظر برسد ،همانطور که به بالاترین رقم فعلی خود که  به ۱۹.۵ هزار دلار نزدیک می شود قابل تصور نبود.

CryptoPotato روز گذشته گزارش کرد از زمان شکستن $ ۱۷K فقط BTC حدود شش روز طول کشید تا در سال ۲۰۱۷ به ATH خود برسد.

این اولین بار است که دارایی های دیجیتال پس از تقریبا ۳ سال تجمع و عقب نشینی ها وحشیانه با ارزش می شوند.

جالب اینجاست که بیت کوین تنها ارز رمزنگاری شده (و چند آلت کوین دیگر) است که به طرز خطرناکی نزدیک به رسیدن به بالاترین رقم قبلی خود یعنی ۲۰۰۰۰ دلار است. بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر حتی پس از افت شدید پس از تجمع ۲۰۱۷ ، ۵۰ درصد از ضرر خود را هم پس نگرفته اند.

این به واقعیت ضمنی تهاجمی در بازار بیت کوین اشاره دارد ، که به نوبه خود باعث شده است مانند ققنوس از خاکستر برخاسته و با سایر دارایی های امن مانند طلا و فیات سنتی رقابت کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید