قیمت بیت کوین ٪۱۰ کاهش یافت.

قیمت بیت کوین 10٪ کاهش می یابد

قیمت بیت کوین ۱۰٪ کاهش یافت.

بانک People چین امروز بیانیه ای منتشر کرد و در آن اعلام کرد که نظارت برای مقابله با فعالیت های غیرقانونی ارز مجازی در این کشور را افزایش می دهند و قیمت بیت کوین پس از اعلامیه به حدود ۷۰۰۰ دلار کاهش یافت.
قیمت ETH ، XRP و سایر ارزهای رمزپایه نیز تحت تأثیر این  بیانیه قرار گرفت.

بر اساس این بیانیه ، نهادهای مالی مربوطه که
فروش غیرقانونی توکن ،
انتشار غیرقانونی اوراق بهادار
و جمع آوری وجوه غیرمجاز را انجام می دهند ،
نظم اقتصادی و مالی کشور را مختل کرده و خطراتی مانند افزایش دوباره سرسام آور قیمت ها را به همراه دارد.

در سپتامبر ۲۰۱۷ ، PBoC ، همراه با هفت وزارتخانه و کمیسیون ،اطلاعیه ای را صادر کرد که توسط آن ICO ها و مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در کشور را ممنوع کردند و محل های تجارت ICO و ارزهای مجازی را که در داخل کشور انجام می شد ، پاکسازی کردنند.

از آن زمان ، نظارت بر تجارت ارز مجازی برای ساکنان داخلی بیشتر شده است.
علاوه بر این ، دفتر کنفرانس ثبات مالی شانگهای و ستاد بانک People چین به اجرای الزامات اعلام شده در سپتامبر ۲۰۱۷ ادامه می دهند و بر فعالیت های تجاری ارز مجازی نظارت دقیق دارند تا بلافاصله و قبل از وقوع آنها را از بین ببرند.

علاوه بر این ، توصیه شده تا در صورت مشاهده ICO و خدمات تجارت ارز مجازی که از طریق سرورهای خارج از کشور به ساکنان داخلی ارائه می شود ، به امنیت عمومی گزارش شود.

رئیس جمهور چین شی جین پینگ در زمینه استفاده ، توسعه و اتخاذ فناوری بلاکچین افزایش ارزش ارز مجازی نقش دارد.

پس از اینکه جین پینگ در پایان ماه اکتبر اظهار داشت که بلاکچین باید “به عنوان یک پیشرفت مهم برای نوآوری مستقل در فن آوری های اصلی” در نظر گرفته شود ، سهام A مربوط به بلاکچین ۱۰٪ افزایش یافت.

به دنبال بیانیه امروز ، قیمت بیت کوین ۱۰٪ کاهش را تجربه کرد و به کمی بیش از ۷۰۰۰ دلار سقوط کرد. با این وجود ، طبق بیانیه ۲۹ اکتبر ، رسانه های دولتی چین به سرمایه گذاران توصیه کردند که پشتیبانی بلاکچین را با پشتیبانی ارزهای مجازی اشتباه نگیرند و گفت:
“ظهور فناوری بلاکچین با ارزهای رمزپایه همراه بود ، اما نوآوری در فناوری بلاکچین به این معنی نیست که ما باید در ارزهای مجازی قمار کنیم. “

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید