قیمت بیت کوین بیش از ۱۷۰۰۰ دلار ، اتفاق بعدی چیست؟

قیمت بیت کوین بیش از 17000 دلار

امروز قیمت بیت کوین از سطح  ۱۷۰۰۰ دلار فوران کرده است.

پس از سقوط ارز رمزنگاری اولیه از بالاترین سطح قیمت خود نزدیک به ۲۰ هزار دلار ، این اولین بیت کوین است که در طول ۱۰۶۶ روز بالاتر از مرز ۱۷۲۰۰ دلار معامله می شود.

طبق داده های CoinGecko ، طی ۴۰ ساعت گذشته ۳۲ میلیارد دلار به بازارهای رمزنگاری سرازیر شده است.
حدس زده می شود که یکی از اصلی ترین کاتالیزورهای این تجمع انفجاری بیت کوین این است که ماینرهای چینی در تلاشند تا پاداش بلوک BTC خود را با ارز فیات مبادله کنند ، زیرا  مشکلات همچنان با OKEx و CCP برای دیگر کارگزاران محلی وجود دارد.

بنابراین ، بازار فروش بیت کوین فشار فروش قابل توجهی از ماینرها داشته است ، که این امر باعث می شود روند صعودی بدون مانع ادامه یابد.

اتفاق بعدی چیست؟

در چارت هفتگی BTC / USD ، می بینیم که از هم اکنون ، گاوها در بالاترین رقم بالغ بر ۱۷ ژانویه ۲۰۱۸ ، ۱۷،۲۳۴ دلار شکست خورده اند. این بالاترین قیمت BTC بود که مستقیماً پس از اولین فروش از کل تاریخ انجام شد.

در حال حاضر ، قیمت ها با فشار فروش گسترده ای در حدود ۱۷۴۰۰ – ۱۷،۵۰۰ دلار روبرو هستند ، که بالاترین رقم روزانه در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ در طی صعود ۲۰K دلار بود.

مقاومت های روزانه دیگری نیز در سال ۲۰۱۷ تنظیم شده اند که در صورت ادامه روند صعودی ، می توانند اصطکاک بیشتری نیز ایجاد کنند.

(۱) ۱۷۷۰۰ دلار
(۲) ۱۷۹۳۴ دلار
(۳) ۱۸۴۶۵ دلار

فراتر از این ، بالاترین میزان بسته شدن هفتگی در جدول بیت کوین را با ۱۸۹۵۳ دلار و بالاترین بسته شدن روزانه را با ۱۹۱۸۷ دلار داریم.

با هر تجمع ، همیشه انتظار یک اصلاح شیب دار را داریم. در صورتی که قیمت ها به سرعت اصلاح شوند ، به احتمال زیاد حمایت های کوتاه مدت ۱۶،۶۶۰ دلار ، سطح ۰.۷۸۶ فیبوناچی با ۱۶،۱۵۰ دلار و ۱۵،۹۸۰ دلار خواهد بود.

POC اصلی در نمودار روزانه با قیمت ۱۵۴۱۰ دلار (خط زرد) و منطقه حمایت عمده (نوار سبز) در حدود ۱۴۱۰۰ دلار نیز می توانند در صورت کاهش قیمت تا این حد ، پشتیبانی را ارائه دهند.

کل سرمایه بازار: ۴۹۶ میلیارد دلار
سرمایه بازار بیت کوین: ۳۲۰ میلیارد دلار
تسلط بر بیت کوین: ۶۴.۵٪

 داده ها برگرفته  از Coingecko.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید