قیمت بیت کوین به ۱۹K دلار رسید زیرا گاوها هیچ ترسی از گپ های به وجود آمده در معاملات فیوچرز ندارند!!!

قیمت بیت کوین به 19K دلار رسید زیرا گاوها هیچ ترسی از  گپ های به وجود آمده در معاملات فیوچرز ندارند!!!
بیت کوین (BTC) در تاریخ ۳۰ نوامبر به ۱۹۰۰۰ دلار بازگشت و با این بازگشت و افزایش در آخر هفته  سودهای خوبی را برای سرمایه گذاران و فروشندگان حاصل کرد.
قیمت BTC در حدود ۱۸ درصد نسبت به افتی که تا قیمت ۱۶۳۰۰ دلار داشت افزایش یافت.
داده های  Cointelegraph و TradingView نشان داد که جفت ارز BTC / USD در معاملات روز دوشنبه به سطح روانی جدیدی دست پیدا کرد.
آخر هفته برای این جفت ارز صعودی عمده ایجاد کرده بود که در اواخر هفته گذشته به ۱۶۳۰۰ دلار رسید. با شروع روز دوشنبه به قیمت ۱۸،۶۰۰ دلار رسید که بیت کوین حداقل ۱۸٪ در برابر کمترین قیمت هفته پیش رشد داشت.
همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، یک گپ بزرگ  CME به ارزش ۱۳۰۰ دلار قیمت بیتکوین را تهدید می کند که بازار را به سمت پایین تر سوق دهد ، اما خریداران تا این لحظه همچنان بی تاب برای اقزایش قیمت هستند.
در زمان نوشته شدن این مقاله که تقریبا نیم ساعت به شروع معاملات در وال استریت مانده بود، بیتکوین در قیمت ۱۹،۲۰۰ دلار در حال معامله شدن بود.
مایکل ون دو پوپه ، تحلیلگر بازارهای Cointelegraph ، خلاصه ای از تحلیل های خود اعلام کرد که مناطق حمایتی مهم برای بیتکوین به ترتیب ۱۸۹۰۰,  ۱۸۶۰۰,  ۱۸۲۰۰ و حیاتی ترین حمایت در محدوده ۱۷۸۰۰ دلار است. 
با وجود اینکه هفته گذشته  بیتکوین در قیمت ۱۹،۵۰۰ دلار مقاومت قاطعانه ای ارائه کرد ،اگر بیت کوین موفق شود این  منطقه حمایتی را حفظ کند ، بهترین زمان برای به چالش کشیدن بیتکوین تا قیمت $ ۲۰،۰۰۰ است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید